„Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie Gminy Leoncin”

GMINA LEONCIN

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00192778
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00192778/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-06-03 10:27
Lokalizacja
Leoncin, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-abb4ef94-b660-11ec-9f44-6e63702cb2f7
Identyfikator
5311666399
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoIzolacja cieplnaRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Wykonawcy

1 przyznane

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00192778 z dnia 2022-06-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie Gminy Leoncin”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA LEONCIN

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013270471

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Partyzantów 3

1.5.2.) Miejscowość: Leoncin

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-155

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.7.) Numer telefonu: 22 785 66 00

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug.leoncin@tlen.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: leoncin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://leoncin.bip.net.pl/ (zakładka Przetargi), oraz https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie Gminy Leoncin”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-abb4ef94-b660-11ec-9f44-6e63702cb2f7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00192778

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00114315/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GK.271.PN.2.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przez Wykonawcę prac projektowych, przygotowanie placu pod budowę, wykonanie robót budowlanych i montażowych dla przedsięwzięcia inwestycyjnego pn.: „Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie Gminy Leoncin.” Inwestycja zakłada modernizację energetyczną budynków z wymianą źródła ciepła i montażem instalacji PV. Obejmuje modernizację instalacji c.o. i c.w.u., ocieplenie ścian zewnętrznych, modernizację poszycia dachowego z obróbką blacharską, wymianą okien i drzwi zewnętrznych, wymianę instalacji elektrycznej i oświetlenia. Realizacja pozwoli na redukcję energii do produkcji c.o. i c.w.u., zwiększenie wykorzystania instalacji OZE w produkcji energii, redukcji emisji pyłów i gazów w tym CO2 i wzrost dbałości o stan powietrza. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 7 do SWZ – Załącznik nr 7_Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45321000-3 - Izolacja cieplna

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Zgodnie z art. 255 ust. 3 ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie,
w przypadku gdy „cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty”. Cena złożonej oferty przekracza kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie posiada środków na zwiększenie przeznaczonej kwoty na realizację zamówienia.
2022-06-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane