Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego pn.: ,,Zagospodarowanie terenu siłowni napowietrznej w m. Witoszyce”
Gmina Góra
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00192818
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00192818/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-03 10:34
- Lokalizacja
- Góra, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-59a95fe6-d513-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 6931940518
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00192818 z dnia 2022-06-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego pn.: ,,Zagospodarowanie terenu siłowni napowietrznej w m. Witoszyce”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Góra
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 411050669
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Adama Mickiewicza 1
1.5.2.) Miejscowość: Góra
1.5.3.) Kod pocztowy: 56-200
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 65 544 36 00
1.5.8.) Numer faksu: +48 65 543 26 58
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: szendryk@gora.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gora.com.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gora.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego pn.: ,,Zagospodarowanie terenu siłowni napowietrznej w m. Witoszyce”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-59a95fe6-d513-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00192818
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00023632/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.29 Wykonanie robót budowlanych: Zagospodarowanie terenu siłowni napowietrznej m. Witoszyce
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00160951/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.47.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 27051,88 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego pn.
,,Zagospodarowanie terenu siłowni napowietrznej w m. Witoszyce”.
Lokalizacja: Witoszyce, gm. Góra, działka o numerze ewid. nr 242/1, powiat górowski, województwo dolnośląskie. Teren leży w strefie „B”, jest pod ochroną konserwatorską.
W ramach przedmiotu zamówienia przewidziano do wykonania następujący zakres robót:
-dostawa i wykonanie robót budowlanych związanych z montażem urządzeń zabawowych”
- zestaw sprawnościowy - 1 szt.: wykaz elementów:
Słupy nośne – 5 szt
Drabina – 2 kpl
Ścianki wspinaczkowe – 2 kpl
Pierścienie metalowe – 3 szt
Elementy nośne urządzenia są osadzone poprzez betonowanie. Klasa betonu C16/20.
- huśtawka podwójna wahadłowa – 1 szt. wym. min. 1800x3700x2200 mm
Słupy konstrukcyjne – muszą być wykonane z rury o średnicy min. 57mm i ścianki o grubości min.3,5mm. Słupy mocowane do poprzecznej belki za pomocą metalowej płyty o grubości min.5mm.
Posadowienie w gruncie za pomocą fundamentów betonowych klasy min. C 16/20.
- karuzela tarczowa z siedziskiem– 1 szt.
Przedmiot zamówienia nie obejmuje: zestawu zabawowego wskazanego w dokumentacji projektowej, który został już zamontowany, wykonania ogrodzenia działki.
4.5.3.) Główny kod CPV: 37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
37440000-4 - Sprzęt do ćwiczeń fizycznych
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
- cena jedynej ważnej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Oferta została złożona z ceną 30 138,69 złotych, a kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia wynosi 20 000,00 złotych.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 30138,69
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 30138,69
| 2022-06-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |