USŁUGI SERWISOWE W ZAKRESIE POGWARANCYJNYCH OKRESOWYCH PRZEGLĄDÓW I KONSERWACJI SPRZĘTU MEDYCZNEGO
Szpital Miejski w Zabrzu Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00193028
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-06-03 11:24
- Lokalizacja
- Zabrze, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6482700583
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń medycznych i precyzyjnych
Wykonawcy
13 przyznanych
ZAKŁADY TECHNIKI MEDYCZNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
12 225,6 PLNPAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
25 254,72 PLNPAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
25 254,72 PLNPAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
25 254,72 PLNPAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
25 254,72 PLNEMTEL ŚLIWA SPÓŁKA KOMANDYTOWAZabrze, PL
15 552 PLNPAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
25 254,72 PLN'MEDEN - INMED' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKoszalin, PL
3564 PLNPAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
25 254,72 PLNPAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
25 254,72 PLNZAKŁADY TECHNIKI MEDYCZNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
12 225,6 PLNWOJCIECH ŻUKGóra Puławska, PL
1188 PLNPAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
25 254,72 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.