Termomodernizacja budynku szkoły Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii im. Unicef ul. Nowa Kolonia 9, 58-320 Walim

Powiat Wałbrzyski, Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00193321
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00193321/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-06-03 12:37
Lokalizacja
Wałbrzych, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2ef9ca79-d745-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
8862633345
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty elewacyjneRoboty izolacyjneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty instalacyjne elektryczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00193321 z dnia 2022-06-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku szkoły Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii im. Unicef ul. Nowa Kolonia 9, 58-320 Walim

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Wałbrzyski, Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890718018

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Al. Wyzwolenia 24

1.5.2.) Miejscowość: Wałbrzych

1.5.3.) Kod pocztowy: 58-300

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski

1.5.7.) Numer telefonu: 74 84 60 674

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@powiatwalbrzyski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat.walbrzych.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/powiat_walbrzych

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Termomodernizacja budynku szkoły Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii im. Unicef ul. Nowa Kolonia 9, 58-320 Walim

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2ef9ca79-d745-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00193321

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00002648/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Termomodernizacja budynku szkoły Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii im. Unicef, ul. Nowa Kolonia 9, Walim

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00167402/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WOS.272.1.11.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 797511,88 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zamówienie obejmuje: m.in. wykonanie, w ramach kontynuacji realizacji projektu budowy, poniższych robót w ramach zadania pn. „Termomodernizacja budynku szkoły Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii im. Unicef ul. Nowa Kolonia 9, 58-320 Walim”:
1. Wymiana stolarki okiennej i drzwiowej.
2. Ocieplenie wełną gr 22 cm stropodachu niewentylowanego wraz z wymianą pokrycia dachowego.
3. Ocieplenie styropianem gr 14 cm i wykonanie elewacji.
4. Wykonanie przeciwwilgociowych izolacji pionowych.
5. Remont pomieszczenia piwnicznego pompy ciepła powietrze-woda.
6. Roboty budowlane po wymianie instalacji c.o. i elektrycznej.
7. Wymiana instalacji wodociągowej.
8. Wymiana kanalizacji sanitarnej.
9. Wymiana instalacji centralnego ogrzewania (grzejniki + rurociąg).
10. Wykonanie sieci cieplnej.
11. Wymiana instalacji elektrycznej wraz z wymianą oświetlenia na lampy LED.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45443000-4 - Roboty elewacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

art. 255 pkt 3 ustawy Pzp - „cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba, że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty”.
W przedmiotowym postępowaniu w terminie przewidzianym na składanie ofert do Zamawiającego wpłynęła 1 oferta:
Zakład Ogólnobudowlany „MIAR-BUD” Ryszard Miara ul. Świdnicka 16, 58-303 Wałbrzych
Cena brutto oferty 1.476.000,00 zł.
Kwota, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia wynosi 980.939,61 zł brutto. Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1476000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1476000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2022-06-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane