Utrzymanie dróg leśnych i dojazdów pożarowych w roku 2022

Nadleśnictwo Waliły

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00193356
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00193356/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-06-03 12:43
Lokalizacja
Waliły-Stacja, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-17133b11-cf8c-11ec-9ed6-82024ae9c4d2
Identyfikator
5420212792
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty drogoweRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty budowlane

Wykonawcy

1 przyznane

MIKOŁAJ TOMASZEWICZBiałystok, PL · lot 0
241 080 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00193356 z dnia 2022-06-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Utrzymanie dróg leśnych i dojazdów pożarowych w roku 2022

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Nadleśnictwo Waliły

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050511730

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Białostocka 3

1.5.2.) Miejscowość: Waliły-Stacja

1.5.3.) Kod pocztowy: 16-040

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: walily@bialystok.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://walily.bialystok.lasy.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://www.platformazakupowa.pl/pn/lasy_walily

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Gospodarka leśna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Utrzymanie dróg leśnych i dojazdów pożarowych w roku 2022

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-17133b11-cf8c-11ec-9ed6-82024ae9c4d2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00193356

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00149670/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.16.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 337000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest bieżące utrzymanie dróg leśnych nie będącymi obiektami budowlanymi wg ustawy Prawo budowlane w leśnictwach: Skroblaki, Smolarnia, Józefowo, Królowe Stojło, Lipnik, Radunin, Turowo, Wiejki, Gródek, Zielona na terenie Nadleśnictwa Waliły. Zamierzenie budowlane służyć będzie prawidłowemu prowadzeniu gospodarki leśnej. Celem zamierzenia budowlanego jest dostosowanie parametrów technicznych oraz stanu technicznego dróg leśnych do przeniesienia obciążeń od pojazdów uczestniczących w prowadzeniu gospodarki leśnej.

Zakres prac polegać będzie na sukcesywnym, zgodnym z bieżącym zapotrzebowaniem nadleśnictwa, wykonywaniu następujących prac:
1. Profilowanie dróg leśnych o nawierzchni żwirowej szerokości 5,0 m za pomocą równarki samojezdnej wraz z dogęszczeniem luźnej nawierzchni walcem (ok. 40 km),
2. Profilowanie dróg leśnych o nawierzchni gruntowej szerokości 3,0 m za pomocą równarki samojezdnej wraz z dogęszczeniem luźnej nawierzchni walcem (ok. 60 km),
3. Wyrównanie dróg gruntowych lub żwirowych z uzupełnieniem materiałem dowiezionym – mieszanką kruszywa naturalnego 0-31,5 mm, (ok. 3 500 ton),
4. Wyrównanie dróg gruntowych lub żwirowych z uzupełnieniem materiałem dowiezionym – mieszanką kruszywa naturalnego łamanego 0-64 mm klasy C90/3
(ok. 250 ton),
5. Ścinka zawyżonych poboczy z humusu wraz z rozplantowaniem urobku w miejscu robót (ok. 10 km).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233140-2 - Roboty drogowe

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 241080,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 384375,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 241080,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Roboty Ziemne i Transportowe Mikołaj Tomaszewicz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9660301020

7.3.3) Ulica: Bolesława Chrobrego 4/21

7.3.4) Miejscowość: Białystok

7.3.5) Kod pocztowy: 15-057

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-06-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 241080,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-12-31
2022-06-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane