Przebudowa/modernizacja 7 odcinków dróg gminnych stanowiących dogodny dojazd do miejscowych atrakcji turystycznych na terenie Gminy Osiek Jasielski
GMINA OSIEK JASIELSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00193635
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00193635/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-03 13:35
- Lokalizacja
- Osiek Jasielski, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9491dd39-b01d-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
- Identyfikator
- 6851580354
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00193635 z dnia 2022-06-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa/modernizacja 7 odcinków dróg gminnych stanowiących dogodny dojazd do miejscowych atrakcji turystycznych na terenie Gminy Osiek Jasielski
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA OSIEK JASIELSKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440360
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 112
1.5.2.) Miejscowość: Osiek Jasielski
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-223
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.7.) Numer telefonu: 13 442 00 05
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@osiekjasielski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://osiekjasielski.biuletyn.net/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa/modernizacja 7 odcinków dróg gminnych stanowiących dogodny dojazd do miejscowych atrakcji turystycznych na terenie Gminy Osiek Jasielski2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9491dd39-b01d-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00193635
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00020328/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Modernizacja 7 odcinków dróg gminnych na terenie Gminy Osiek Jasielski, zapewniających dogodny dojazd do miejscowych atrakcji turystycznych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00103997/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OA.271.4.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 506279,02 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót inżynieryjno – drogowych polegających na przebudowie/modernizacji n/w 7 odcinków dróg gminnych stanowiących dogodny dojazd do miejscowych atrakcji turystycznych na terenie Gminy Osiek Jasielski
1) Zadanie nr 1: przebudowa/modernizacja drogi gminnej oznaczonej nr ewid. 1778 w m. Pielgrzymka, w km 0+000 – 0+318
Przewidziany do przebudowy/modernizacji odcinek drogi urządzony na działce nr ewid. 1778, zlokalizowanej w m. Pielgrzymka, gm. Osiek Jasielski, wykorzystywany jest przede wszystkim jako dojazd do lokalnych atrakcji turystycznych. W zakres robót wchodzi dwuwarstwowe utwardzenie jezdni drogowej, składające się z dolnej warstwy podbudowy, ułożonej z kruszyw łamanych o grubości 20 cm po zagęszczeniu oraz nawierzchni z mieszanki tłuczniowej o grubości 10 cm po zagęszczeniu - ułożona rozściełaczem.
2) Zadanie nr 2: przebudowa/modernizacja drogi gminnej oznaczonej nr ewid. 1772/2 w m. Pielgrzymka, w km 0+355 – 1+347
Przewidziany do przebudowy/modernizacji odcinek drogi urządzony na działce nr ewid. 1778, zlokalizowanej w m. Pielgrzymka, gm. Osiek Jasielski, wykorzystywany jest przede wszystkim jako dojazd do lokalnych atrakcji turystycznych. W zakres robót wchodzi dwuwarstwowe utwardzenie jezdni drogowej, składające się z dolnej warstwy podbudowy, ułożonej z kruszyw łamanych o grubości 20 cm po zagęszczeniu oraz nawierzchni z mieszanki tłuczniowej o grubości 10 cm po zagęszczeniu - ułożona rozściełaczem.
3) Zadanie nr 3: przebudowa/modernizacja drogi gminnej oznaczonej nr ewid. 1841 w m. Pielgrzymka, w km 0+010 – 0+428
Przewidziany do przebudowy/modernizacji odcinek drogi urządzony na działce nr ewid. 1841, zlokalizowanej w m. Pielgrzymka, gm. Osiek Jasielski, wykorzystywany jest przede wszystkim jako dojazd do lokalnych atrakcji turystycznych. W zakres robót wchodzi dwuwarstwowe utwardzenie jezdni drogowej, składające się z dolnej warstwy podbudowy, ułożonej z kruszyw łamanych o grubości 20 cm po zagęszczeniu oraz nawierzchni z mieszanki tłuczniowej o grubości 10 cm po zagęszczeniu - ułożona rozściełaczem.
4) Zadanie nr 4: przebudowa/modernizacja drogi gminnej oznaczonej nr ewid. 1810 w m. Pielgrzymka, w km 0+000 – 0+165
Przewidziany do przebudowy/modernizacji odcinek drogi urządzony na działce nr ewid. 1810, zlokalizowanej w m. Pielgrzymka, gm. Osiek Jasielski, wykorzystywany jest przede wszystkim jako dojazd do lokalnych atrakcji turystycznych. W zakres robót wchodzi dwuwarstwowe utwardzenie jezdni drogowej, składające się z dolnej warstwy podbudowy, ułożonej z kruszyw łamanych o grubości 20 cm po zagęszczeniu oraz nawierzchni z mieszanki tłuczniowej o grubości 10 cm po zagęszczeniu - ułożona rozściełaczem.
5) Zadanie nr 5: przebudowa/modernizacja drogi gminnej oznaczonej nr ewid. 1809 w m. Pielgrzymka, w km 0+000 – 0+097
Przewidziany do przebudowy/modernizacji odcinek drogi urządzony na działce nr ewid. 1809, zlokalizowanej w m. Pielgrzymka, gm. Osiek Jasielski, wykorzystywany jest przede wszystkim jako dojazd do lokalnych atrakcji turystycznych. W zakres robót wchodzi dwuwarstwowe utwardzenie jezdni drogowej, składające się z dolnej warstwy podbudowy, ułożonej z kruszyw łamanych o grubości 20 cm po zagęszczeniu oraz nawierzchni z mieszanki tłuczniowej o grubości 10 cm po zagęszczeniu - ułożona rozściełaczem.
6) Zadanie nr 6: przebudowa/modernizacja drogi gminnej oznaczonej nr ewid. 270 w m. Mrukowa, w km 0+000 – 0+145
Przewidziany do przebudowy/modernizacji odcinek drogi urządzony na działce nr ewid. 270, zlokalizowanej w m. Mrukowa, gm. Osiek Jasielski, wykorzystywany jest przede wszystkim jako dojazd do lokalnych atrakcji turystycznych. W zakres robót wchodzi dwuwarstwowe utwardzenie jezdni drogowej, składające się z dolnej warstwy podbudowy, ułożonej z kruszyw łamanych o grubości 20 cm po zagęszczeniu oraz nawierzchni z mieszanki tłuczniowej o grubości 10 cm po zagęszczeniu - ułożona rozściełaczem.
7) Zadanie nr 7: przebudowa/modernizacja drogi gminnej oznaczonej nr ewid. 902 w m. Samoklęski, w km 0+000 – 0+041
Przewidziany do przebudowy/modernizacji odcinek drogi urządzony na działce nr ewid. 902, zlokalizowanej w m. Samoklęski, gm. Osiek Jasielski, wykorzystywany jest przede wszystkim jako dojazd do lokalnych miejscowości turystycznych. W zakres robót wchodzi dwuwarstwowe utwardzenie jezdni drogowej, składające się z dolnej warstwy podbudowy, ułożonej z kruszyw łamanych o grubości 20 cm po zagęszczeniu oraz nawierzchni z mieszanki tłuczniowej o grubości 10 cm po zagęszczeniu - ułożona rozściełaczem.
Zamawiający wymaga, aby górna wartwa podbudowy w ramach każdego z zadań wykonana została za pomocą rozścielacza.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wykonawca, Przedsiębiorstwo Komunalno-Budowlane „KOMBUD” s-ka z o.o ul. Krynicka 6, 33-190 Ciężkowice, którego oferta została uznana za najkorzystniejszą w niniejszym postępowaniu uchylił się od podpisania umowy.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 361993,94 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 529876,16 PLN
| 2022-06-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |