„Rewitalizacja szansą na poprawę atrakcyjności społeczno–gospodarczej miejscowości Łubnice”

Gmina Łubnice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00193957
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00193957/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-06-03 14:37
Lokalizacja
Łubnice, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2b8390dc-b664-11ec-9f44-6e63702cb2f7
Identyfikator
8661565306
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnychRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznegoRoboty drogowe

Wykonawcy

3 przyznane

SPÓŁDZIELNIA RZEMIEŚLNICZA W BUSKU-ZDROJUBusko-Zdrój, PL · lot 1
79 212 PLN
SPÓŁDZIELNIA RZEMIEŚLNICZA W BUSKU-ZDROJUBusko-Zdrój, PL · lot 2
15 498 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH STASZÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄStaszów, PL · lot 3
475 555,02 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00193957 z dnia 2022-06-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Rewitalizacja szansą na poprawę atrakcyjności społeczno–gospodarczej miejscowości Łubnice”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Łubnice

1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Łubnice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409666

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Łubnice 66A

1.5.2.) Miejscowość: Łubnice

1.5.3.) Kod pocztowy: 28-232

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.7.) Numer telefonu: 15 8659236

1.5.8.) Numer faksu: 15 8659236

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@lubnice.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lubnice.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/ http://www.biplubnice.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Rewitalizacja szansą na poprawę atrakcyjności społeczno–gospodarczej miejscowości Łubnice”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2b8390dc-b664-11ec-9f44-6e63702cb2f7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00193957

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00024857/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Remont drogi gminnej nr 342029T Łubnice-Orzelec Duży

1.1.11 EWE poprzez wymianę opraw oświetlenia ulicznego na energooszczędne ze źródłem światłą LED

1.1.12 Poprawa bezpieczeństwa poprzez budowę nowej linii oświetlenia ulicznego

1.1.13 Poprawa dostępności do infrastruktury edukacyjnej poprzez budowę boiska do siatkówki plażowej i pchnięcia kulą dla potrzeb uczniów SP w Łubnicach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projektu pn. „Rewitalizacja szansą na poprawę atrakcyjności społeczno-gospodarczej miejscowości Łubnice” finansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020 – Działanie 6.5- Rewitalizacja obszarów miejskich i wiejskich.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00115851/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IN.271.3.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Poprawa dostępności do infrastruktury edukacyjnej poprzez budowę boiska do siatkówki plażowej i pchnięcia kulą dla potrzeb uczniów SP w Łubnicach"
Podstawowy zakres inwestycji obejmuje budowę boiska do siatkówki plażowej o nawierzchni z piasku naturalnego oraz rzutni do pchnięcia kulą o nawierzchni betonowej, budowa utwardzonego chodnika/dojścia, dostawę i montaż sprzętu sportowego, montaż ogrodzenia terenu oraz wyrównanie i rekultywację terenu zielonego w obrębie działki ew. nr 198/39 w Łubnicach.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

4.5.5.) Wartość części: 123449,40 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Poprawa bezpieczeństwa poprzez budowę nowej linii oświetlenia ulicznego”
Podstawowy zakres inwestycji obejmuje budowę naziemnej linii oświetlenia ulicznego w miejscowości Łubnice wzdłuż drogi krajowej nr 79 oraz wzdłuż drogi gminnej na działce ew. nr 179/1 z lampami typu LED o mocy 70W w obrębie działek ewidencyjnych nr 198/26, 198/27, 198/28, 198/19, 198/23, 198/24, 181/2, 196, 180/2, 182 i 184 od istniejącego słupa nr 8/5 linii n/N Łubnice 1 o długości ok. 629 m.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

4.5.5.) Wartość części: 67442,51 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

„EWE poprzez wymianę opraw oświetlenia ulicznego na energooszczędne ze źródłem światłą LED”.
Podstawowy zakres inwestycji obejmuje wymianę 6 sztuk opraw oświetleniowych na istniejących słupach zlokalizowanych wzdłuż drogi gminnej nr 342028T poprzez demontaż istniejących opraw żarowych blaszanych oraz przewodów oraz montaż nowych opraw oświetlenia z lampą LED o mocy 55W wraz z montażem przewodów.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

4.5.5.) Wartość części: 7339,69 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Remont drogi gminnej nr 342029T Łubnice – Orzelec Duży"
Podstawowy zakres inwestycji obejmuje remont drogi gminnej nr 342029T Łubnice – Orzelec Duży od km 0+000 do km 0+905 poprzez przeprowadzenie robót przygotowawczych, rozbiórkę dotychczasowej nawierzchni, korytowanie, wykonanie podbudowy z kruszyw łamanych, nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych asfaltowych, plantowanie poboczy wraz z ich utrwaleniem, wykonanie odwodnienia poprzez wykonanie przepustów rurowych wraz ze ściankami czołowymi oraz montażem barier ochronnych oraz oznakowania pionowego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.5.) Wartość części: 267290,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Najniższa zaoferowana cena przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a jednocześnie nie podjął decyzji o zwiększeniu tej kwoty.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 79212,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 79212,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 79212,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Spółdzielnia Rzemieślnicza w Busku-Zdroju

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6550000244

7.3.3) Ulica: Partyzantów 22

7.3.4) Miejscowość: Busko-Zdrój

7.3.5) Kod pocztowy: 28-100

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-05-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 79212,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 15498,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 15498,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 15498,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Spółdzielnia Rzemieślnicza w Busku-Zdroju

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6550000244

7.3.3) Ulica: Partyzantów 22

7.3.4) Miejscowość: Busko-Zdrój

7.3.5) Kod pocztowy: 28-100

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-05-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 15498,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 475555,02 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 481286,39 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 475555,02 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Staszów Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8661512617

7.3.3) Ulica: Rakowska 40

7.3.4) Miejscowość: Staszów

7.3.5) Kod pocztowy: 28-200

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-05-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 475555,02 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

2022-06-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane