Wykonanie robót budowlanych na budynku MG Przedszkola w Leśnej
Gmina Leśna
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00194257
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00194257/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-04 13:37
- Lokalizacja
- Leśna, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-788a9042-d6a4-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 6130004850
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00194257 z dnia 2022-06-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych na budynku MG Przedszkola w Leśnej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Leśna
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821434
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 19
1.5.2.) Miejscowość: Leśna
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-820
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: m.pawlinska@lesna.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.umlesna.nv.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip.umlesna.nv.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót budowlanych na budynku MG Przedszkola w Leśnej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-788a9042-d6a4-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00194257
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00339211/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Wykonanie robót budowlanych na budynku MG Przedszkola w Leśnej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00165982/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.271.XIII.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie II etapu prac polegających na remoncie budynku Miejsko- Gminnego Przedszkola
w Leśnej przy ul. Elizy Orzeszkowej 42/2. Zakres przewidzianych do wykonania robót budowlanych obejmuje wykonanie
remontu elewacji wraz z kolorystyką, osuszanie fundamentów, remont balkonu nad głównym wejściem, rozbiórkę schodów
Ogłoszenie nr 2022/BZP 00129333/01 z dnia 2022-04-21
2022-04-21 Biuletyn Zamówień Publicznych Ogłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane
stalowych na elewacji północnej, remont schodów wejściowych i bocznych.
W 2021 r. został wykonany I etap remontu budynku Miejsko- Gminnego Przedszkola w Leśnej. Wówczas wykonano:
- remont więźby dachowej (poz. 1- 11 przedmiaru robót);
- wymianę pokrycia dachowego (poz. 12- 28 przedmiaru robót);
- remont kominów (poz. 29- 31 przedmiaru robót);
- naprawę gzymsów (poz. 34- 48 przedmiaru robót);
- instalację odgromową (poz. 72- 76 przedmiaru robót);
- wymianę pokrycia daszków wybudówek (poz. 79- 81 przedmiaru robót);
Dokumentacja techniczna obejmuje opis robót budowlanych na budynku MG Przedszkola w Leśnej
w pełnym zakresie. Pozostały zakres z dokumentacji obejmuje niniejsze postępowanie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453100-8 - Roboty renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45262512-3 - Kamieniarskie roboty wykończeniowe
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45442000-7 - Nakładanie powierzchni kryjących
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione z powodu odrzucenia wszystkich ofert jakie zostały złożone w niniejszym postępowaniu.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 657700,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 657700,00 PLN
| 2022-06-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |