Remont dachu kotłowni bez zmiany jego parametrów charakterystycznych tj. wymiarów i kąta nachylenia

Dom Pomocy Społecznej w Huwnikach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00194265
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00194265/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-06-04 15:19
Lokalizacja
Nowosiółki Dydyńskie, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-08872253-a516-11ec-baa2-b6d934483bfb
Identyfikator
7951055961
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane związane z salami gimnastycznymiIzolowanie dachuRoboty izolacyjneRoboty malarskieRoboty elewacyjneRoboty renowacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

ROMAN ZAWITKOWSKIJarosław, PL · lot 0
747 840 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00194265 z dnia 2022-06-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dachu kotłowni bez zmiany jego parametrów charakterystycznych tj. wymiarów i kąta nachylenia

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Dom Pomocy Społecznej w Huwnikach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650958636

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Huwniki 127

1.5.2.) Miejscowość: Nowosiółki Dydyńskie

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-743

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski

1.5.7.) Numer telefonu: (16) 671 94 50

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dps@dpshuwniki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: dpshuwniki.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zp.powiat.przemysl.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont dachu kotłowni bez zmiany jego parametrów charakterystycznych tj. wymiarów i kąta nachylenia

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-08872253-a516-11ec-baa2-b6d934483bfb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00194265

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00007832/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Remont dachu kotłowni bez zmiany jego parametrów charakterystycznych, tj. wymiarów i kąta nachylenia

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00087806/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: A.JL.26.1.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 344578,04 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie prac remontowych budynku istniejącej kotłowni na terenie Domu Pomocy Społecznej w Huwnikach, mających na celu poprawę jego stanu techniczno – użytkowego. W oparciu o opracowany projekt wykonawczy, prace przewidziane do wykonania obejmują roboty budowlane w następującym zakresie:

a. remont dachu kotłowni bez zmiany jego parametrów charakterystycznych (wymiarów, kąta nachylenia, konstrukcji)
b. roboty rozbiórkowe oraz remontowe w pomieszczeniach kotłowni
c. wykonanie przebudowy instalacji kolektorów słonecznych w oparciu o istniejącą instalację.
W zakres robót wchodzi między innymi:
a. rozebranie stalowego komina dymowego ponad dachem kotłowni,
b. zdemontowanie wentylatorów i wywietrzaków
c. wyburzenie starych fundamentów pod kotły parowe
d. rozebranie starego komina dymowego do 20 cm poniżej rzędnej posadzki w kotłowni
e. zdemontowanie na dachu kotłowni konstrukcji wsporczej pod kolektory słoneczne
f. zdemontowanie na czas remontu dachu kolektorów słonecznych
g. zdemontowanie starego pokrycia dachu kotłowni (blachy trapezowej T-55)
h. zdemontowanie blachy trapezowej T-55 nad pomieszczeniami kotłowni od spodu dachu
i. wykonanie stalowych podparć pod nowy układ belek wsporczych pod kolektory słoneczne
j. wykonanie izolacji antykorozyjnej stalowych elementów konstrukcji dachu
k. zmiana konstrukcji wsporczej pod kolektory słoneczne na dachu budynku kotłowni
l. zmiana konstrukcji wsporczej pod kolektory słoneczne na ścianie szczytowej budynku mieszkalnego DPS bloku „A”
m. wykonanie nowej izolacji termicznej dachu nad kotłownią
n. zamontowanie kolektorów w nowym układzie i położeniu na połaciach dachu oraz na ścianie szczytowej bloku „A” DPS
o. wykonanie nowego pokrycia dachu i nowych obróbek blacharskich


12.2. Szczegółowy zakres zamówienia został określony w załączniku nr 9 (opis przedmiotu zamówienia) do SWZ. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia określone zostały w projektowanych postanowieniach umowy– załącznik nr 8 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212222-8 - Roboty budowlane związane z salami gimnastycznymi

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45261410-1 - Izolowanie dachu

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45442100-8 - Roboty malarskie

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45453100-8 - Roboty renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 747840,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 747840,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 747840,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi budowlane Romex Roman Zawitkowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7921342897

7.3.3) Ulica: ul. Dojazdowa 33,

7.3.4) Miejscowość: Jarosław

7.3.5) Kod pocztowy: 37-500

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-06-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 747840,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2022-06-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane