Roboty budowlane pn. „Modernizacja przepompowni ścieków i podłączenie do miejskiej oczyszczalni ścieków”
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Przeworsku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00194476
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00194476/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-06 08:54
- Lokalizacja
- Przeworsk, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1b2dd042-d10d-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 7941527016
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00194476 z dnia 2022-06-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane pn. „Modernizacja przepompowni ścieków i podłączenie do miejskiej oczyszczalni ścieków”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Przeworsku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000304510
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szpitalna 16
1.5.2.) Miejscowość: Przeworsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-200
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.5.7.) Numer telefonu: 166491590
1.5.8.) Numer faksu: 166491590
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampubliczne@spzoz-przeworsk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.spzoz-przeworsk.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://spzoz-przeworsk.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Roboty budowlane pn. „Modernizacja przepompowni ścieków i podłączenie do miejskiej oczyszczalni ścieków”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1b2dd042-d10d-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00194476
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00023980/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Roboty budowlane pn. „Modernizacja przepompowni ścieków i podłączenie do miejskiej oczyszczalni ścieków”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00153535/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SPZOZ.IINZZP.260/26/22
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 143102,41 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest budowa sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej DN 300, sieci kanalizacji sanitarnej tłocznej DN 125 wraz z przepompownią ścieków, studzienką z zasuwą nożową DN 300, studzienką z kratą koszową i studzienką rozprężną z przebiegiem przez działki nr 4577/2, 242/4, 170/1, 114/6 w miejscowości Przeworsk przy ulicy Szpitalnej której zakres rzeczowy obejmuje min:
- roboty ziemne
- przewiert pod rzeką Mleczką (wiercenie pilotażowe, poszerzenie otworu, wciąganie rury DN125 przewodowej do otworu)
- dostawę i montaż studzienek kanalizacyjnych
- dostawę i montaż rur kanalizacji grawitacyjnej
- montaż pompowni ścieków i separatora ścieków z materiału powierzonego
- podłączenie do miejskiej oczyszczalni ścieków
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówieniaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 196000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 198059,34 PLN
| 2022-06-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |