„Termomodernizacja budynków szkół podstawowych Gminy Władysławów w miejscowościach Chylin, Wyszyna, Kuny”
Gmina Władysławów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00194630
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00194630/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-06 09:44
- Lokalizacja
- Władysławów, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-61bdabbe-b4d0-11ec-97c7-b646b0ba23df
- Identyfikator
- 6681857643
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
2 przyznane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00194630 z dnia 2022-06-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Termomodernizacja budynków szkół podstawowych Gminy Władysławów w miejscowościach Chylin, Wyszyna, Kuny”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Władysławów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311019585
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek
1.5.2.) Miejscowość: Władysławów
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-710
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.7.) Numer telefonu: 632804651
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@wladyslawow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wladyslawow.bip.net.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.wladyslawow.bip.net.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Termomodernizacja budynków szkół podstawowych Gminy Władysławów w miejscowościach Chylin, Wyszyna, Kuny”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-61bdabbe-b4d0-11ec-97c7-b646b0ba23df
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00194630
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00039093/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Termomodernizacja budynków szkół podstawowych Gminy Władysławów w miejscowościach Chylin, Wyszyna, Kuny
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych - Fundusz Przeciwdziałania COVID-19 dla jednostek samorządu terytorialnego (jst)2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00110493/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZPGP.271.4.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 2279384,76 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem części nr 1 zamówienia jest termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w miejscowości Chylin. Przedmiot zamówienia obejmuje:Roboty budowlane:
- Roboty związane z termomodernizacja ścian,
- Termomodernizacja ścian,
- Ściany piwnic+ cokół,
- Stolarka okienna i drzwiowa,
- Ocieplenie stropodachu.
Instalacje elektryczne:
- roboty w zakresie opraw elektrycznych – wymiana opraw,
- instalacyjne roboty elektryczne instalacja fotowoltaiczna.
Odwodnienie:
- roboty przygotowawcze,
- roboty ziemne – rurociągi,
- roboty ziemne – pompownia,
- roboty ziemne – zbiornik betonowy 10m3 z pompą do podlewania,
- roboty ziemne – zbiornik retencyjny ze skrzynek rozsączających,
- roboty ziemne – drenaż opaskowy,
- roboty ziemne – rozsączanie nadmiaru wody,
- rurociągi,
- pompownia,
- zbiornik betonowy 10m3 z pompą do podlewania,
- zbiornik retencyjny ze skrzynek rozsączających,
- drenaż opaskowy,
- rozsączanie nadmiaru wody,
- zraszacz,
- roboty wykończeniowe,
- branża elektryczna.
Instalacje sanitarne:
- dodatkowe źródło ciepła – pompa ciepła
- wymiana grzejników.
Zamówienie należy wykonać w szczególności zgodnie z dokumentacją projektową oraz specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót stanowiącymi załączniki do SWZ z uwzględnieniem zapisów SWZ oraz umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45214210-5 - Roboty budowlane w zakresie szkół podstawowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45442100-8 - Roboty malarskie
45443000-4 - Roboty elewacyjne
4.5.5.) Wartość części: 821532,16 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
. Przedmiotem części nr 2 zamówienia jest termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w miejscowości Wyszyna. Przedmiot zamówienia obejmuje:Roboty budowlane:
- izolacja termiczna dachu,
- stolarka okienna,
- stolarka drzwiowa,
- elewacja,
- opaska
- roboty związane z termomodernizacją ścian.
Instalacje elektryczne:
- demontaż istniejącej instalacji,
- wewnętrzne linie zasilające,
- rozdzielnice,
- instalacje elektryczne oświetlenia i gniazd,
- instalacja odgromowa,
- badania i pomiary odbiorcze,
- instalacja fotowoltaiczna.
Instalacje sanitarne:
- dodatkowe źródło ciepła – pompa ciepła,
- wymiana grzejników.
Zamówienie należy wykonać w szczególności zgodnie z dokumentacją projektową oraz specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót stanowiącymi załączniki do SWZ z uwzględnieniem zapisów SWZ oraz umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45214210-5 - Roboty budowlane w zakresie szkół podstawowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45442100-8 - Roboty malarskie
45443000-4 - Roboty elewacyjne
4.5.5.) Wartość części: 666179,34 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem części nr 3 zamówienia jest termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w miejscowości Kuny. Przedmiot zamówienia obejmuje:Roboty budowlane:
- roboty związane z termomodernizacją ścian,
- ściany piwnic,
- balkon – izolacje, posadzki,
- stolarka okienna /części wspólnych – piwnice/,
- ocieplenie stropodachu.
Instalacje sanitarne:
- roboty demontażowe – piwnica instalacja ogrzewcza,
- roboty demontażowe – instalacja C.W.U.,
- roboty demontażowe – parter instalacja ogrzewcza,
- roboty demontażowe – piętro instalacja ogrzewcza,
- roboty demontażowe – prace towarzyszące,
- roboty montażowe – piwnica instalacyjna ogrzewcza,
- roboty montażowe – piwnica – kotłownia i pompownia,
- roboty montażowe – piwnica – instalacja C.W.U.,
- roboty montażowe – parter – instalacja ogrzewcza,
- roboty montażowe – piętro – instalacja ogrzewcza,
- roboty montażowe – roboty towarzyszące,
- dodatkowe źródło ciepła – pompa ciepła.
Instalacje elektryczne:
- roboty w zakresie opraw elektrycznych – wymiana opraw,
- instalacyjne roboty elektryczne instalacja fotowoltaiczna.
Zamówienie należy wykonać w szczególności zgodnie z dokumentacją projektową oraz specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót stanowiącymi załączniki do SWZ z uwzględnieniem zapisów SWZ oraz umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45214210-5 - Roboty budowlane w zakresie szkół podstawowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45442100-8 - Roboty malarskie
45443000-4 - Roboty elewacyjne
4.5.5.) Wartość części: 791673,26 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1172192,95 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1314977,54 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1172195,95 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Ogólno-Budowlane Damian Pieszak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6652864385
7.3.3) Ulica: Lisiec Mały 62
7.3.4) Miejscowość: Stare Miasto
7.3.5) Kod pocztowy: 62-571
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-05-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1172192,95 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-09-30Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 968785,98 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1082447,76 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 968785,98 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Ogólno-Budowlane Damian Pieszak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6652864385
7.3.3) Ulica: Lisiec Mały 62
7.3.4) Miejscowość: Stare Miasto
7.3.5) Kod pocztowy: 62-571
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-05-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 968785,98 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-09-30Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
„Zamawiający unieważnia postepowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, która zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba ze zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty”.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1289628,44 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1289628,44 PLN
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2022-06-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |