Wykonanie prac budowlanych realizowanych w Szpitalu Klinicznym im. Heliodora Święcickiego UM w Poznaniu przy ul. Szamarzewskiego 84 w ramach programu Dostępność Plus
Uniwesytecki Szpital Kliniczny w Poznaniu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00194674
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00194674/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-06 09:57
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-287e957d-c48d-11ec-aa46-6a814e8de928
- Identyfikator
- 7792033466
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnych
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00194674 z dnia 2022-06-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie prac budowlanych realizowanych w Szpitalu Klinicznym im. Heliodora Święcickiego UM w Poznaniu
przy ul. Szamarzewskiego 84 w ramach programu Dostępność Plus
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SZPITAL KLINICZNY IM. HELIODORA ŚWIĘCICKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO IM. KAROLA MARCINKOWSKIEGO W POZNANIU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288834
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Stanisława Przybyszewskiego 49
1.5.2.) Miejscowość: Poznań
1.5.3.) Kod pocztowy: 60-355
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: panczak-pikos.katarzyna@spsk2.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.skhs.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://skhs.eb2b.com.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie prac budowlanych realizowanych w Szpitalu Klinicznym im. Heliodora Święcickiego UM w Poznaniuprzy ul. Szamarzewskiego 84 w ramach programu Dostępność Plus
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-287e957d-c48d-11ec-aa46-6a814e8de928
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00194674
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00028844/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 DOSTĘPNOŚĆ PLUS dla zdrowia II.plan inw. Poz. I.4
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Dof. w ramach grantu nrUM SZP.12.2020-00 przyznanego zgod. z umową dla proj. pn. Dostępność Plus dla zdrowia, realiz. w ramach Dział. 5.2 Działania projakościowe i rozw. org. w sys. ochrony zdrowia ułatwiające dostęp do niedrogich, trwałych oraz wysokiej jakości usług zdrowotnych Prog. Oper. Wiedza Edukacja Rozwój umowa projektu nr POWR.05.02.00-00-0044/18, którego Benef. jest Minister Zdrowia;2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00133646/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP/73/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 439326,75 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pakiet 1: roboty drogowe i sanitarne w zakresie dostosowania drogi wjazdowej oraz chodnika w celu ułatwienia pacjentom bezpiecznego wejścia do budynku zgodnie z projektem PRZEBUDOWY UTWARDZEŃ w zakresie :-- prace wstępne – zabezpieczenie strefy robót w obrębie budynku (m.in. odpowiednie oznaczenie tablicami ostrzegawczymi.)
- likwidacji wskazanych utwardzeń ciągów pieszych i jezdnych;
- likwidacji wskazanych krawężników;
- przebudowy kanału kanalizacji deszczowej w rejonie prac drogowych;
- wykonania nowych utwardzeń ciągów jezdnych;
- wykonania nowych utwardzeń ciągów pieszych (chodniki), - oznaczenia miejsc postojowych (malowanie),
- montaż faktur ostrzegawczych dla niepełnosprawnych, - uporządkowanie terenu inwestycji;
- zgłoszenie zakończenia robót w UM.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45215140-0 - Roboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnych
4.5.5.) Wartość części: 454271,90 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pakiet 2: Przebudowa otworów drzwiowych 3 sal chorych Oddziału Nadciśnienia Tętniczego i Zaburzeń Metabolicznych dla potrzeb pacjentów o szczególnych potrzebach zgodnie z projektem przebudowy. W ramach przebudowy należy wykonać:-- prace wstępne – zabezpieczenie strefy robót w obrębie budynku (m.in. odpowiednie oznaczenie tablicami ostrzegawczymi.)
- Demontaż trzech, wskazanych w opracowaniu drzwi do sal szpitalnych,
- demontaż istniejących instalacji kolidujących z zakresem opracowania,
- Osadzenie nadproży stalowych – zgodnie z opisem konstrukcyjnym,
- Poszerzenie otworów ściany w celu osadzenia drzwi ze światłem przejścia 140 cm,
- przebudowa zdemontowanych instalacji,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45215140-0 - Roboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnych
4.5.5.) Wartość części: 86100,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnej oferty
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnej oferty
| 2022-06-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |