Modernizacja infrastruktury sportowej w miejscowościach Nowogrodziec i Zebrzydowa
Gmina Nowogrodziec
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00194907
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00194907/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-06 11:05
- Lokalizacja
- Nowogrodziec, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5c003ef3-c6db-11ec-b879-9a86e5ac3946
- Identyfikator
- 6121636266
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00194907 z dnia 2022-06-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja infrastruktury sportowej w miejscowościach Nowogrodziec i Zebrzydowa
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nowogrodziec
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821581
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Nowogrodziec
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-730
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: a.jaworska@nowogrodziec.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nowogrodziec.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip.nowogrodziec.pl/3049/modernizacja-infrastruktury-sportowej-w-miejscowosciach-nowogrodziec-i-zebrzydowa-iv-postepowanie-o-udzielenie-zamowienia-publicznego.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja infrastruktury sportowej w miejscowościach Nowogrodziec i Zebrzydowa2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5c003ef3-c6db-11ec-b879-9a86e5ac3946
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00194907
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00021325/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Modernizacja infrastruktury sportowej w miejscowościach Nowogrodziec i Zebrzydowa
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00139123/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.13.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 4589576,87 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Opis przedmiotu zamówienia określają:
1) projekty budowlane,
2) specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót,
3) przedmiary robót
4) projekt zagospodarowania terenu
5) opis wykonania remontu trybun i balustrad.
Przedmiotem zamówienia jest modernizacja infrastruktury sportowej w miejscowościach Nowogrodziec i Zebrzydowa, w
zakres której wchodzą: modernizacja boiska piłkarskiego w Zebrzydowej wraz z budową systemu zraszania oraz budowa
budynku zaplecza sportowego na stadionie miejskim w Nowogrodźcu przy ul. Słowackiego 1A wraz z infrastrukturą
towarzyszącą.
Miejsce realizacji inwestycji:
1) boisko piłkarskie w Zebrzydowej: dz. nr 581, 582 – obręb 0012 Zebrzydowa;
2) zaplecze sportowe w Nowogrodźcu: dz. nr 557 – obręb 0001 Nowogrodziec-1.
6.3. W ramach przebudowy boiska piłkarskiego w Zebrzydowej wykonane zostaną następujące prace:
1) demontaż dwóch piłkochwytów boiska oraz montaż nowych,
2) demontaż dwóch wiat stadionowych wraz z betonowymi podestami oraz montaż nowych wiat,
3) usunięcie ewentualnych kolizji z instalacjami na terenie działki,
4) niwelacja terenu poprzez wykonanie skarp i osadzenie prefabrykowanych palisad betonowych,
5) przebudowa boiska piłkarskiego,
6) budowa systemu zraszania boiska,
7) wykonanie nawierzchni z kostki betonowej w okolicy wiat dla zawodników rezerwowych,
8) remont trybun wraz z remontem istniejących balustrad przy trybunie dla kibiców,
9) uporządkowanie terenu objętego inwestycją i wysianie trawy na boisku.
Budowa budynku zaplecza sportowego na stadionie miejskim w Nowogrodźcu przy ul. Słowackiego 1A wraz z infrastrukturą towarzyszącą obejmowała będzie wybudowanie nowego obiektu dwukondygnacyjnego pokrytego stropodachem w miejscu istniejącego budynku szatniowego. Budynek na planie prostokąta, o wymiarach zbliżonych do istniejącego. Wybudowana zostanie pochylnia dla osób niepełnosprawnych oraz schody zewnętrzne. Wykonana zostanie nowa wewnętrzna linia zasilająca, nowe przyłącze wodociągowe i kanalizacyjne. Przy budynku odtworzone zostanie utwardzenie terenu oraz dojścia na stadion. Na istniejącym utwardzeniu terenu wydzielone zostaną miejsca parkingowe dla samochodów użytkowników przebywających okresowo, w tym również dla samochodów, z których korzystają osoby niepełnosprawne.
Wykonawca utworzy 2 korytarze komunikacyjne dla uczestników spotkań sportowych na stadionie miejskim w Nowogrodźcu: pierwszy korytarz od strony rzeki, drugi korytarz od strony drogi wojewódzkiej (Zamawiający wskaże dokładną lokalizację).
W trakcie budowy zaplecza sportowego na stadionie miejskim będą odbywały się treningi oraz mecze.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45212000-6 - Roboty budowlane w zakresie budowy wypoczynkowych, sportowych, kulturalnych, hotelowych i restauracyjnych obiektów budowlanych
45212210-1 - Roboty budowlane w zakresie jednofunkcyjnych ośrodków sportowych
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 7626000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 12197130,73 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 7626000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Zakład Remontowo Budowlany DRAGON Stanisław Kleina
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Konstruktor Group Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8410001546
7.3.3) Ulica: 1000-Lecia
7.3.4) Miejscowość: Łeba
7.3.5) Kod pocztowy: 84-360
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Modernizacja boiska piłkarskiego w Zebrzydowej wraz z budową systemu zraszania - Centrum Sportu Amatorskiego Patryk Skrzypczyk
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-06-06
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 7626000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 18 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-06-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |