Świadczenie usług ratownictwa wodnego.
PARK WODNY "RELAX" W ŚWIDWINIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00677349
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00677349/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-12-30 12:28
- Lokalizacja
- Świdwin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5d4ff922-cb11-4ed4-b410-ae5329baea10
- Identyfikator
- 6722003749
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00677349 z dnia 2024-12-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług ratownictwa wodnego.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: PARK WODNY "RELAX" W ŚWIDWINIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 331294732
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: pl. Sybiraków 1
1.5.2.) Miejscowość: Świdwin
1.5.3.) Kod pocztowy: 78-300
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: info@wodnyrelax.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: wodnyrelax.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5d4ff922-cb11-4ed4-b410-ae5329baea101.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Świadczenie usług ratownictwa wodnego.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5d4ff922-cb11-4ed4-b410-ae5329baea10
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00677349
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00590900/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Świadczenie usług ratownictwa wodnego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00608040
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PW.271.1.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 570884,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowych usług ratownictwa wodnego w obiekcie Parku Wodnego „RELAX” w Świdwinie znajdującego się w Świdwinie przy pl. Sybiraków 1, obejmujących obsługę ratowniczą, w skład której wchodzą:
a) basen sportowy o wymiarach 16,00 m x 25,02 m, o całkowitej powierzchni lustra wody 400 m2, o głębokości do 2,00 m, posiadający 6 torów pływackich
b) basen rekreacyjny o głębokości 1,45 m i 0,85 m oraz o powierzchni lustra wody 280 m2, wyposażony w kanał rwącej rzeki o dł. 20 m (głębokość 1,30m) i atrakcje wodne takie jak podwodne stacje masażu oraz wodospady masażu, hamownie zjeżdżalni
c) wanna jacuzzi o głębokości 1,00 m i powierzchni 4m2 ,
d) zjeżdżalnia zew. — rura o długości 105 m,
e) zjeżdżalnia wew. dla dzieci
2. Godziny otwarcia Parku Wodnego: od godz. 7:00 — do godz. 21:00 poniedziałek-niedziela.
3. Przewidywany czas pracy obsługi ratowniczej w okresie obowiązywania umowy, dla zabezpieczenia ratownictwa wodnego na terenie Parku Wodnego będzie wynosić 14,5 godz.
4. Zamawiający zastrzega sobie prawo dokonywania zmian w godzinach otwarcia (funkcjonowania) Parku Wodnego.
5. Szczegółowy opis przedmiotu oraz sposób realizacji zamówienia określa załącznik nr 5.
4.5.3.) Główny kod CPV: 75252000-7 - Służby ratownicze
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1075516,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1075516,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1075516,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Fundacja Wodna Służba Ratownicza
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 361741969
7.3.3) Ulica: Kleczkowska 50
7.3.4) Miejscowość: Wrocław
7.3.5) Kod pocztowy: 50-227
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1075516,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
nie dotyczy| 2024-12-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |