Dostawa oleju napędowego do COBORU Stacji Doświadczalnej Oceny Odmian w Przecławiu w 2022 roku.
COBORU Stacja Doświadczalna Oceny Odmian w Przecławiu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00195290
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-06-06 12:26
- Lokalizacja
- Przecław, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7861697911
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Olej napędowy
Wykonawcy
4 przyznane
PETROJET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPionki, PL
172 627,2 PLNPETROJET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPionki, PL
59 875,2 PLNZBIGNIEW SZELIGASędziszów Małopolski, PL
30 456 PLNZBIGNIEW SZELIGASędziszów Małopolski, PL
30 456 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.