Przebudowa drogi gminnej nr 104927B Szudziałowo-Słoja, gmina Szudziałowo

Gmina Szudziałowo

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00195400
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00195400/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-06-06 12:48
Lokalizacja
Szudziałowo, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b8b7929a-c60f-11ec-aa46-6a814e8de928
Identyfikator
5451799806
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogowePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie naprawy drógRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaWymiana nawierzchni drogowejRoboty w zakresie nawierzchni ulic

Wykonawcy

1 przyznane

STRABAG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPRUSZKÓW, PL · lot 0
2 333 283,63 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00195400 z dnia 2022-06-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej nr 104927B Szudziałowo-Słoja, gmina Szudziałowo

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Szudziałowo

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050659645

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Bankowa 1

1.5.2.) Miejscowość: Szudziałowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 16-113

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki

1.5.7.) Numer telefonu: 857221404

1.5.8.) Numer faksu: 85722141

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@szudzialowo-gmina.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szudzialowo-gmina.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://bip.ug.szudzialowo.wrotapodlasia.pl, https://miniportal.uzp.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi gminnej nr 104927B Szudziałowo-Słoja, gmina Szudziałowo

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b8b7929a-c60f-11ec-aa46-6a814e8de928

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00195400

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00026056/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Przebudowa drogi gminnej nr 104927B Szudziałowo-Słoja, gmina Szudziałowo

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00137793/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RGK.271.10.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1831641,06 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.1 Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn.: „Przebudowa drogi gminnej nr 104927B Szudziałowo-Słoja, gmina Szudziałowo" o długości 2,6609 km.
3.2 Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi gminnej publicznej nr 104927B Szudziałowo-Słoja zlokalizowanej na działkach nr ew.: 259, 279, 70,71 obręb Szudziałowo oraz 238, 241, 277, 322, 333, 323 obręb geodezyjny Słoja. Projektowany odcinek zaliczony jest do klasy technicznej D.
Zakres zamówienia obejmuje:
- roboty przygotowawcze ( karczowanie pni, rozebranie nawierzchni, rozebranie krawężników, rozebranie słupów do znaków drogowych, wywóz gruzu)
- roboty ziemne
- podbudowa (wykonanie koryta, skropienie mechaniczne warstw konstrukcyjnych, wykonanie i zagęszczenie warstwy piasku, wykonanie podbudowy)
- nawierzchnia (wykonanie warstwy ścieralnej i wiążącej, umocnienie wlotów i wylotów, wykonanie przepustów pod zjazdami, uzupełnienie poboczy)
- urządzenia bezpieczeństwa ruchu (oznakowanie poziome, montaż 2 znaków aktywnych D-6, ustawienie barier stalowych, montaż znaków)
- elementy ulic (ustawienie krawężników, wykonanie chodników i nawierzchni z kostki brukowej, ustawienie obrzeży, montaż słupa z oprawą oświetleniową, montaż dwóch tablic informacyjnych z nazwą programu dofinansowania)
3.3 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera się w załączniku nr 3 do SWZ – Projekt techniczny i Szczegółowa specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych – w zakresie przewidzianym do realizacji w ramach niniejszego zadania. Wykonawca zobowiązany jest wykonać wszelkie prace ujęte w dokumentacji projektowej, przedmiarach robót, szczegółowych specyfikacjach technicznych.
3.5 Wykonawca bez dodatkowego wynagrodzenia zobowiązuje się do:
- urządzenia terenu budowy,
- poniesienia ewentualnych kosztów wyłączeń i włączeń energii elektrycznej,
- zapewnienia dostępu do posesji w sąsiedztwie placu budowy,
- wykonanie kopii mapy zasadniczej powstałej w wyniku geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej,
- wykonanie projektu czasowej organizacji ruchu wraz z jego wdrożeniem (konserwacja oznakowania),
- zapewnienia obsługi komunikacyjnej, usuwanie na bieżąco zbędnych materiałów, odpadów i śmieci,
- w przypadku zniszczenia lub uszkodzenia robót, ich części bądź urządzeń w toku realizacji – naprawiania ich i doprowadzenia do stanu pierwotnego,
- demontaż, napraw, montażu ogrodzeń posesji oraz uszkodzonych obiektów istniejących oraz elementów zagospodarowania terenu,
- dokonania uzgodnień, uzyskanie wszelkich niezbędnych opinii do wykonania przedmiotu umowy i przekazania go do użytku,
- odpowiedniego zabezpieczenia terenu budowy,
- umożliwienie wstępu na teren budowy pracownikom organu nadzoru budowlanego i pracownikom jednostek sprawujących funkcje kontrolne oraz uprawnionym przedstawicielom Zamawiającego,
- wykonanie badań, prób, jak również do dokonania odkrywek w przypadku niezgłoszenia do odbioru robót ulegających zakryciu lub zanikających,
- wykonania badań laboratoryjnych (wskazanych przez Zamawiającego) przy współudziale niezależnego laboratorium drogowego zaakceptowanego przez Zamawiającego,
- uporządkowanie placu budowy po zakończeniu robót i przekazaniu go Zamawiającemu najpóźniej do dnia odbioru ostatecznego,
- utrzymanie w dobrym stanie dróg dojazdowych i ewentualnych objazdów, z których będzie się korzystało przy przebudowie drogi,
- ustawienie 2 sztuk tablic informacyjnych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej

45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2333283,63 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2333283,63 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2333283,63 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: STRABAG Sp z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5210421928

7.3.3) Ulica: Parzniewska 10

7.3.4) Miejscowość: Pruszków

7.3.5) Kod pocztowy: 05-800

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

wszystkie roboty z wyłączeniem robót bitumicznych

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-05-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2333283,63 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2022-06-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane