Remont Przychodni Rejonowej w Złotoryi związany z dostosowaniem placówki do potrzeb osób z niepełnosprawnościami i szczególnych potrzeb.

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ - PRZYCHODNIA REJONOWA W ZŁOTORYI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00195693
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00195693/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-06-06 13:53
Lokalizacja
Złotoryja, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-93069d42-d737-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
6941514390
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty malarskiePokrywanie podłóg i ścianPokrywanie podłógRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00195693 z dnia 2022-06-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont Przychodni Rejonowej w Złotoryi związany z dostosowaniem placówki do potrzeb osób z niepełnosprawnościami i szczególnych potrzeb.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ - PRZYCHODNIA REJONOWA W ZŁOTORYI

1.3.) Oddział zamawiającego: Przychodnia Rejonowa w Złotoryi

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390632404

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kwiska 1

1.5.2.) Miejscowość: Złotoryja

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-500

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.7.) Numer telefonu: +48661343227

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: spzoz@przychodnia-zlotoryja.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.przychodnia-zlotoryja.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/przychodnia_zlotoryja

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont Przychodni Rejonowej w Złotoryi związany z dostosowaniem placówki do potrzeb osób z niepełnosprawnościami i szczególnych potrzeb.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-93069d42-d737-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00195693

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

„Dostępność Plus dla zdrowia” (POWR.05.02.00-00-0044/18) - Działanie 5.2 Działania projakościowe i rozwiązania organizacyjne w systemie ochrony zdrowia ułatwiające dostęp do niedrogich, trwałych oraz wysokiej jakości usług zdrowotnych, Oś priorytetowa V Wsparcie dla obszaru zdrowia, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 - nabór nr 1/POZ/2019

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00167088/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SPZOZ/PTP/2/2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest Remont Przychodni Rejonowej w Złotoryi związany z dostosowaniem placówki do potrzeb osób z niepełnosprawnościami i szczególnych potrzeb realizowany w ramach przedsięwzięcia pn.: „Wdrożenie działań projakościowych i rozwiązań organizacyjnych w Przychodni Rejonowej w Złotoryi” w ramach komponentu architektonicznego, numer umowy o powierzenie grantu UM.POZ.236.2019-00 z dnia 2021.10.08.
Projekt grantowy pn. „Dostępność Plus dla zdrowia” (POWR.05.02.00-00-0044/18) - Działanie 5.2 Działania projakościowe i rozwiązania organizacyjne w systemie ochrony zdrowia ułatwiające dostęp do niedrogich, trwałych oraz wysokiej jakości usług zdrowotnych, Oś priorytetowa V Wsparcie dla obszaru zdrowia, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 - nabór nr 1/POZ/2019
2. Roboty budowlane, polegające na remoncie pomieszczeń Przychodni Rejonowej w Złotoryi, związane z dostosowaniem placówki do potrzeb osób z niepełnosprawnościami i szczególnych potrzeb, na podstawie opracowanej dokumentacji projektowej, zaakceptowanej przez Zamawiającego; przeprowadzenie kompletnej procedury odbiorowej; przekazanie kompletnej dokumentacji powykonawczej.
3. Zamawiający uwzględnił wymagania w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych oraz projektowania z przeznaczeniem dla wszystkich użytkowników, zgodnie z art. 100 ust. 1 ustawy Pzp.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45442100-8 - Roboty malarskie

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45432130-4 - Pokrywanie podłóg

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Przyczyną unieważnienia postępowania pn.: „Remont Przychodni Rejonowej w Złotoryi związany z dostosowaniem placówki do potrzeb osób z niepełnosprawnościami i szczególnych potrzeb” jest fakt, iż w postępowaniu do dnia 06.06.2022 r. do godz. 10:00 nie wpłynęła żadna oferta, zaistniały przesłanki z art. 255 ust. 1) ustawy Pzp, obligujące Zamawiającego do unieważnienia niniejszego postępowania.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2022-06-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane