Audyty dostępności architektonicznej i informacyjno-komunikacyjnej sądów powszechnych, wraz ze sporządzeniem raportów poaudytowych i listy rekomendowanych usprawnień w podziale na 11 części.
MINISTERSTWO SPRAWIEDLIWOŚCI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00195837
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-06-06 14:20
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5261673166
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi audytuUsługi analizyUsługi księgowe, audytorskie i podatkowe
Wykonawcy
6 przyznanych
INSTYTUT ADN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAWarszawa, PL
49 500 PLNINSTYTUT ADN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAWarszawa, PL
47 500 PLNINSTYTUT ADN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAWarszawa, PL
47 500 PLNINSTYTUT ADN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAWarszawa, PL
42 000 PLNAKADEMIA SŁOŃCA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
52 090,5 PLNInstytut ADN Sp. z o.o. Sp.k.Warszawa, PL
40 000 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.