Sukcesywne wykonanie usługi tłumaczenia na język angielski i niemiecki opisów o zbiorach nutowych oraz notek o ikonach.
Polskie Wydawnictwo Muzyczne w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00195922
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-06-06 14:39
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6762502246
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie tłumaczeń pisemnych
Wykonawcy
2 przyznane
ZOFIA DOLECKAGliwice, PL
47 300 PLNZOFIA DOLECKAGliwice, PL
47 300 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.