Przebudowa ul. Zielonej (drogi gminnej wewnętrznej) w m. Kiełcz, Gmina Nowa Sól
Gmina Nowa Sól
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00196019
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00196019/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-06 15:01
- Lokalizacja
- Nowa Sól, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-aae2c3f9-d756-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 9251958461
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00196019 z dnia 2022-06-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa ul. Zielonej (drogi gminnej wewnętrznej) w m. Kiełcz, Gmina Nowa Sól
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nowa Sól
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 971237799
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Moniuszki 3A
1.5.2.) Miejscowość: Nowa Sól
1.5.3.) Kod pocztowy: 67-100
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.7.) Numer telefonu: 68 387 20 16
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminanowasol.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminanowasol.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminanowasol.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa ul. Zielonej (drogi gminnej wewnętrznej) w m. Kiełcz, Gmina Nowa Sól2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-aae2c3f9-d756-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00196019
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00033248/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Przebudowa ul. Zielonej w m. Kiełcz
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Przedmiot zamówienia jest dofinansowany w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00167471/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.10.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 891698,30 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest „Przebudowa ul. Zielonej (drogi gminnej wewnętrznej) w m. Kiełcz, Gmina Nowa Sól”. Przedmiot inwestycji administracyjnie znajduje się na terenie Gminy Nowa Sól, powiat nowosolski, województwo lubuskie.
2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia
a) Przedmiotem zamówienia jest przebudowa ul. Zielonej (drogi gminnej wewnętrznej) w Kiełczu. Teren inwestycji stanowią działki nr 193, 194/1, 232/4 obręb Kiełcz, gmina Nowa Sól.
b) Zakres zadania obejmuje:
- przebudowę jezdni drogi,
- przebudowę miejsc dostępu do drogi publicznej (zjazdów),
- budowę chodników,
- budowę kanalizacji deszczowej,
- ewentualne zabezpieczenie rurami osłonowymi istniejącej infrastruktury technicznej nie wymagającej przebudowy,
- wycinkę kolidujących drzew i krzewów,
- rozbiórkę kolidujących z inwestycją elementów zagospodarowania terenu (tj. istniejące nawierzchnie bitumiczne, betonowe, z kostki brukowej itp.).
c) Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa dokumentacja techniczna stanowiąca załącznik nr 9 do SWZ. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz dokumentacją projektową.
d) Zamawiający wymaga ustawienia przez Wykonawcę tablicy informacyjnej o przyznanym dofinansowaniu, treść tablicy należy przez zamówieniem uzgodnić z Zamawiającym.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W terminie składania ofert, tj. do 03 czerwca 2022 r. do godz. 09:00, nie wpłynęła żadna oferta dotycząca wykonania przedmiotu zamówienia. Zgodnie z art. 255 pkt 1 PZP Zamawiający unieważnia postępowanie w całości.| 2022-06-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |