Adaptacja pomieszczeń w budynku Urzędu Gminy Chrzanów na potrzeby realizacji zadania pn. „Klub seniora w Gminie Chrzanów”
GMINA CHRZANÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00196161
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00196161/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-06 16:09
- Lokalizacja
- Chrzanów, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2cc2e5bf-aadc-11ec-baa2-b6d934483bfb
- Identyfikator
- 8621576338
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00196161 z dnia 2022-06-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Adaptacja pomieszczeń w budynku Urzędu Gminy Chrzanów na potrzeby realizacji zadania pn. „Klub seniora w Gminie Chrzanów”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA CHRZANÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409560
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Chrzanów Trzeci 112
1.5.2.) Miejscowość: Chrzanów
1.5.3.) Kod pocztowy: 23-305
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@chrzanow.eurzad.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.chrzanow.eurzad.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Adaptacja pomieszczeń w budynku Urzędu Gminy Chrzanów na potrzeby realizacji zadania pn. „Klub seniora w Gminie Chrzanów”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2cc2e5bf-aadc-11ec-baa2-b6d934483bfb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00196161
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00069132/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Adaptacja pomieszczeń w budynku Urzędu Gminy Chrzanów na potrzeby realizacji zadania pn. „Klub seniora w Gminie Chrzanów”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zadanie finansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego oraz budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020, Oś priorytetowa 11, Włączenie społeczne, Działanie 11.2 Usługi społeczne i zdrowotne2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00096456/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZPD.271.3.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 160862,40 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres robót obejmuje:
1. Roboty przygotowawcze:
a. Przetarcie istniejących tynków
b. Demontaż skrzydeł drzwiowych oraz wykucie ościeżnic
c. Rozbiórka ścian działowych
d. Demontaż parapetów
e. Rozebranie okładzin posadzkowych
2. Roboty instalacyjne sanitarne:
a. Wykonanie instalacji kanalizacyjnej
b. Wykonanie instalacji wody zimnej oraz ciepłej (podgrzewacz pojemnościowy)
c. Wymiana grzejników żeliwnych na płytowe
d. Biały montaż
3. Roboty instalacyjne elektryczne:
a. Wymiana opraw oświetleniowych na LED,
b. Modernizacja rozdzielnicy,
c. Ułożenie nowych obwodów zasilających,
d. Wymiana istniejących włączników i gniazd zasilających
e. Wykonanie nowych gniazd zasilających
f. Montaż systemu przywoływania dla niepełnosprawnych (łazienka)
g. Montaż oświetlenia ewakuacyjnego
4. Roboty wykończeniowe:
a. Położenie gładzi gipsowej na ścianach wraz z malowaniem,
b. Montaż parapetów z konglomeratu
c. Montaż drzwi wejściowych do pomieszczeń,
d. Wykonanie sufitów podwieszanych kasetonowych,
e. Wykonanie nowych warstw i okładzin posadzkowych oraz renowacja parkietu,
f. Wykonanie okładzin ściennych,
5. Wykonanie zabudowy meblowej pod wymiar uwzględniającej montaż następujących urządzeń i wyposażenia: zlewozmywak, zmywarka, płyta indukcyjna, piekarnik, okap. Należy uwzględnić wolną przestrzeń do ustawienia wolnostojącej lodówko-zamrażarki.
Materiał wykonania zabudowy meblowej: blat kuchenny, korpus mebli z płyty meblowej, szafki dolne wyposażone w regulowane nóżki, cokół przedni wykonany z płyty laminowanej, fronty z foliowanej płyty mdf grubości 18mm o wykończeniu w połysku.
6. Zakup i dostawa schodołazu.
Szczegóły realizacji zawarto w dołączonej dokumentacji, które stanowią załącznik nr 4 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45410000-4 - Tynkowanie
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 147094,95 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 232558,39 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 147094,95 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Kamil Król Usługi Budowlane
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8621605838
7.3.3) Ulica: Klonowa
7.3.4) Miejscowość: Janów Lubelski
7.3.5) Kod pocztowy: 23-300
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-05-06
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 147094,95 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 1 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-06-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |