Przebudowa przyziemia zabytkowego budynku Urzędu Miasta Mysłowice wraz z jego renowacją i zmianą sposobu użytkowania na pomieszczenia biurowe
Gmina Miasto Mysłowice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00677483
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00677483/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-12-30 12:46
- Lokalizacja
- Mysłowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-236206f8-85a9-40a9-ae1d-06f06a5a68bc
- Identyfikator
- 2220012288
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00677483 z dnia 2024-12-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa przyziemia zabytkowego budynku Urzędu Miasta Mysłowice
wraz z jego renowacją i zmianą sposobu użytkowania na pomieszczenia biurowe
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Mysłowice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255393
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Powstańców 1
1.5.2.) Miejscowość: Mysłowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-400
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.7.) Numer telefonu: 323171259
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: a.osyra@um.myslowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.myslowice.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://myslowice.logintrade.net/zapytania_email,176807,0d115dab09181f328b66550d320c1fc1.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa przyziemia zabytkowego budynku Urzędu Miasta Mysłowicewraz z jego renowacją i zmianą sposobu użytkowania na pomieszczenia biurowe
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-236206f8-85a9-40a9-ae1d-06f06a5a68bc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00677483
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00263684/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.18 Przebudowa przyziemia zabytkowego budynku Urzędu Miasta Mysłowice wraz z jego renowacją i zmianą sposobu użytkowania na pomieszczenia biurowe
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00515654
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.11.2024.AO
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie w formule zaprojektuj i wybuduj zadania pn: „Przebudowa przyziemia zabytkowego budynku Urzędu Miasta Mysłowice wraz z jego renowacją i zmianą sposobu użytkowania na pomieszczenia biurowe” obejmującego opracowanie dokumentacji projektowej z uzyskaniem właściwej decyzji administracyjnej i wykonanie na tej podstawie robót budowlanych.
Zakres robót obejmuje:
1.1. Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej umożliwiającej wykonanie robót budowlanych obejmujących przebudowę, renowację i zmianę sposobu użytkowania na pomieszczenia biurowe zabytkowego przyziemia budynku Urzędu Miasta Mysłowice traktowanego jako oddzielna strefa pożarowa – tj. zakres robót budowlanych opisany jako etap 1 w załączonym Programie funkcjonalno – Użytkowym (PFU) wymagający
w szczególności:
a. sporządzenie niezbędnych dla uzyskania zgody na wykonanie etapu 1 (wg PFU) robót budowlanych - ekspertyz z zakresu konstrukcji budynku, wilgoci i zagrzybień, ochrony przeciwpożarowej, warunków sanitarno – higienicznych, itd.,
b. uzyskanie stosownych postanowień wydanych przez upoważnione organy o wyrażeniu zgody na zastosowanie rozwiązań zamiennych (odstępstw od standardowych rozwiązań),
c. uzyskanie pozytywnych opinii, decyzji, zgód i pozwoleń na wykonanie planowanego zakresu robót budowlanych zwłaszcza w zakresie ochrony przeciwpożarowej, warunków sanitarno – higienicznych i pozwolenia Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków na wykonywanie planowanego zakresu robót budowlanych w obiekcie zabytkowym,
d. uzyskanie prawomocnej decyzji pozwolenia na budowę dla przedmiotowej inwestycji.
1.2. Wykonanie robót budowlanych zgodnie z opracowaną dokumentacją projektową, uzyskanymi decyzjami administracyjnymi, uzgodnieniami i warunkami technicznymi wykonania i odbioru robót oraz zgodnie z decyzją pozwalającą na wykonanie robót budowlanych. Decyzje, uzgodnienia oraz wszelkie inne dokumenty wymagane do wykonania przedmiotu umowy Wykonawca sporządzi i uzyska we własnym zakresie i na własny koszt działając w imieniu Zamawiającego na podstawie udzielonego mu pełnomocnictwa.
1.3. Wykonanie i zamontowanie tablic informacyjnych z uwzględnieniem przepisów rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 7 maja 2021r. w sprawie określenia działań informacyjnych podejmowanych przez podmioty realizujące zadania finansowane lub dofinansowane z budżetu państwa lub z państwowych funduszy celowych (Dz. U. z 2021r. poz. 953) oraz zgodnie z § 12 załącznika do uchwały Rady Ministrów nr 232/2022 z dnia 23 listopada 2022 r. Tablice powinny być postawione niezwłocznie po rozpoczęciu prac budowlanych (1 szt.) i wymienione na nowe po zakończeniu inwestycji, nie później niż w dniu podpisania protokołu końcowego (1 szt.).
1.4. Wykonanie wszelkich czynności koniecznych do realizacji przedmiotu umowy w sposób należyty, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, właściwymi normami i zaleceniami właściwych organów oraz zasadami sztuki budowlanej.
Szczegółowe, wielobranżowe określenie przedmiotu umowy („zaprojektuj i wybuduj”) zawarte jest w załączonym Programie Funkcjonalno – Użytkowym – etap I stanowiącym Załącznik nr 4 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3144512,20 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3800000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3144512,20 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:
zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Kapibara Mateusz Małyjurek
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9691628791
7.3.3) Ulica: Floriana 7
7.3.4) Miejscowość: Knurów
7.3.5) Kod pocztowy: 44-190
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3144512,20 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-10-278.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-12-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |