Modernizacja infrastruktury drogowej i edukacyjnej na terenie Gminy Świdnica
GMINA ŚWIDNICA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00441172
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00441172/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-01 13:15
- Lokalizacja
- Świdnica, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-73b156b4-06d4-11ef-bfd2-32fa350b5bfc
- Identyfikator
- 8842365226
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
6 przyznanych
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00441172 z dnia 2024-08-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja infrastruktury drogowej i edukacyjnej na terenie Gminy Świdnica
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ŚWIDNICA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890718389
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Bartosza Głowackiego 4
1.5.2.) Miejscowość: Świdnica
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-100
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@gmina.swidnica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gmina.swidnica.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminaswidnica.logintrade.net/zapytania_email,164207,60e0568efa4585f5801d4bacd7157867.html7.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja infrastruktury drogowej i edukacyjnej na terenie Gminy Świdnica2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-73b156b4-06d4-11ef-bfd2-32fa350b5bfc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00441172
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00018766/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Wymiana ustroju nośnego mostu nad rzeką Piławą w ciągu drogi gminnej w miejscowości Krzyżowa - w ramach projektu "Modernizacja infrastruktury drogowej i edukacyjnej na terenie Gminy Świdnica
1.1.4 Przebudowa obiektu mostowego na rzeką Bystrzycą w ciągu drogi gminnej w miejscowości Burkatów - w ramach projektu "Modernizacja infrastruktury drogowej i edukacyjnej na terenie Gminy Świdnica"
1.1.5 Przebudowa dróg gminnych w Pankowie i Grodziszczu - w ramach projektu "Modernizacja infrastruktury drogowej i edukacyjnej na terenie Gminy Świdnica"
1.1.10 Przebudowa wewnętrznego układu funkcjonalnego części budynku szkoły podstawowej wraz z dobudową klatki schodowej oraz łącznika komunikacyjnego do budynku zlokalizowanego w m. Bystrzyca Górna 64
1.1.11 Roboty budowlane dostosowujące pomieszczenia użytkowe w tym pomieszczenia higieniczno - sanitarne Szkoły Podstawowej w Grodziszczu do aktualnych potrzeb funkcjonalnych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00308525
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.2.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia w zadaniu nr 1 obejmuje przebudowę mostu nad rzeką Piława w miejscowości Krzyżowa tj. w szczególności:1) roboty rozbiórkowe nawierzchni drogowych i mostu,
2) całkowitą rozbiórkę istniejącego przęsła żelbetowego, częściową rozbiórkę istniejących podpór,
3) wykonanie nadbudowy żelbetowej istniejących podpór,
4) wykonanie nowego przęsła o konstrukcji żelbetowej płytowej, swobodnie podpartej,
5) profilowanie dna i skarp rzeki Piława w obrębie obiektu mostowego, wykonanie umocnienia dna i skarp rzeki,
6) wykonanie krawężników granitowych i odtworzenie nawierzchni drogowej z masy asfaltowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45221111-3 - Roboty budowlane w zakresie mostów drogowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.5.) Wartość części: 1207310,60 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia w zadaniu nr 2 obejmuje przebudowę odcinka drogi gminnej w Burkatowie, przebudowę obiektu mostowego nad rzeka Bystrzyca oraz przepustu drogowego na kanale Młynówki tj. w szczególności:1) roboty rozbiórkowe nawierzchni jezdni,
2) rozbiórka płyty mostowej,
3) rozbiórka istniejącego przepustu,
4) wymiana łożysk stalowych w obiekcie mostowym,
5) wykonanie izolacji płyty mostowej,
6) wykonanie płyt betonowych chodnika i opaski,
7) wykonanie nowej płyty mostowej,
8) wykonanie nowego przepustu skrzynkowego,
9) wykonanie nawierzchni asfaltowej,
10) wykonanie chodników z kostki betonowej,
11) wykonanie oznakowania docelowego jezdni
4.5.3.) Główny kod CPV: 45221111-3 - Roboty budowlane w zakresie mostów drogowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.5.) Wartość części: 1455906,84 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia w zadaniu nr 3 obejmuje przebudowę drogi gminnej w Pankowie tj. w szczególności:1) zdjęcie humusu i składowanie na terenie gminy w miejscu wskazanym przez Zamawiającego w odległości do 10 km,
2) roboty ziemne,
3) wykonanie drenażu,
4) mechaniczne korytowanie pod warstwy konstrukcyjne,
5) wykonanie przepustu na wjeździe,
6) wykonanie stabilizacji gruntu,
7) wykonanie podbudowy z kruszywa kamiennego,
8) wykonanie nawierzchni asfaltowej jezdni i wjazdów,
9) wykonanie pobocza z kruszywa kamiennego,
10) wykonanie oznakowania docelowego jezdni.
Koszty wynikające ze zdjęcia humusu Wykonawca winien uwzględnić w cenie ofertowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.5.) Wartość części: 1225129,23 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia w zadaniu nr 4 obejmuje przebudowę dróg gminnych w Grodziszczu tj. w szczególności:1) rozbiórkę istniejących nawierzchni,
2) roboty ziemne,
3) wykonanie kanalizacji deszczowej z rur PVC wraz ze studniami rewizyjnymi i wpustami ulicznymi,
4) mechaniczne korytowanie pod warstwy konstrukcyjne,
5) wykonanie stabilizacji gruntu,
6) wykonanie podbudowy z kruszywa kamiennego,
7) montaż na ławach betonowych krawężników betonowych i obrzeży,
8) wykonanie nawierzchni asfaltowej jezdni,
9) wykonanie wjazdów i chodników z kostki betonowej na podsypce cem.-piaskowej 1:4
10) wykonanie pobocza z kruszywa kamiennego,
11) humusowanie wraz z wysiewem traw,
12) wykonanie oznakowania docelowego jezdni.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.5.) Wartość części: 715994,74 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
17. Przedmiot zamówienia w zadaniu nr 5 obejmuje przebudowę wewnętrznego układu funkcjonalnego części budynku szkoły podstawowej wraz z dobudową klatki schodowej oraz łącznika komunikacyjnego do budynku zlokalizowanego w miejscowości Bystrzyca Górna 64 tj. w szczególności:1) roboty rozbiórkowe m.in. rozebranie dachu, ścian wewnętrznych, stropów,
2) roboty ziemne,
3) wykonanie fundamentów wraz z izolacjami,
4) wykonanie ścian fundamentowych z izolacjami,
5) wykonanie ścian nadziemia,
6) wykonanie stropów,
7) podłoża, izolacje i warstwy wyrównawcze pod posadzki,
8) wykonanie ścian i ścianek działowych,
9) montaż stolarki okiennej i drzwiowej,
10) przebudowa dachu z dachówki ceramicznej wraz z wykonaniem pokrycia,
11) wykonanie stropodachu żelbetowego z dociepleniem i pokryciem papą,
12) wykonanie obudów i zabudów wewnętrznych,
13) roboty malarskie i posadzki,
14) wykonanie docieplenia ścian zewnętrznych i elewacji,
15) montaż ślusarki zewnętrznej i wewnętrznej,
16) wykonanie wewnętrznej i zewnętrznej instalacji wodociągowej i kanalizacji sanitarnej,
17) wykonanie instalacji centralnego ogrzewania wraz z grzejnikami,
18) montaż instalacji klimatyzacyjnej,
19) wykonanie instalacji odgromowej,
20) wykonanie instalacji wentylacyjnej wraz z montażem centrali wentylacyjnej,
21) wykonanie kanalizacji deszczowej,
22) wykonanie instalacji elektrycznej wraz z montażem osprzętu,
23) wykonanie instalacji niskoprądowej z osprzętem,
24) montaż oświetlenia,
25) wykonanie nawierzchni z kostki betonowej,
26) uporządkowanie zieleni,
27) wykonanie boiska trawiastego wraz z montażem piłkochwytu,
28) dostawa i montaż wyposażenia.
18. UWAGA!! Wykonawca zobowiązany jest wycenić dodatkowo elementy nie ujęte w dokumentacji projektowo-kosztorysowej w postaci:
a) opróżnienie budynku szkolnego tj. wyniesienie mebli, pomocy dydaktycznych i wyposażenia, opróżnienie biblioteki w miejsce wskazane przez Dyrektora Szkoły oraz ponowne wniesienie po zakończonych robotach,
b) dostawa 2 kontenerów z przeznaczeniem pod potrzeby składowania wyposażenia z opróżnionego budynku, wraz z wykonaniem zasilania, ogrzewania,
c) dostawa i montaż wyposażenia zgodnie z załącznikiem.
19. Zamawiający wymaga, aby roboty rozbiórkowe istniejącego budynku oraz roboty ziemne i fundamentowe związane z budową klatki schodowej i łącznika tj. wykonanie zera budynku zostały zrealizowane w terminie do 31.08.2024 r. Ze względu na prowadzenie robót w obiekcie szkolnym, Zamawiający wymaga ogrodzenia placu budowy ogrodzeniem uniemożliwiającym wstęp osobom postronnym na teren budowy. Ponadto Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia realizowany był w sposób niezakłócający prowadzenia lekcji. Prowadzenie robót należy uzgodnić z Dyrektorem Szkoły Podstawowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45262311-4 - Betonowanie konstrukcji
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45262620-3 - Ściany nośne
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
4.5.5.) Wartość części: 2839174,32 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia w zadaniu nr 6 obejmuje roboty budowlane dostosowujące pomieszczenia użytkowe w tym pomieszczenia higieniczno-sanitarne Szkoły Podstawowej w Grodziszczu do aktualnych potrzeb funkcjonalnych tj. w szczególności:1) roboty rozbiórkowe m.in. ścian wewnętrznych, instalacji wodociągowej i kanalizacyjnej, skucie płytek ceramicznych, demontaż osprzętu w toaletach,
2) wykonanie nowych ścianek działowych,
3) wymiana drzwi wewnętrznych wraz z ościeżnicami,
4) wymiana instalacji wodociągowej i kanalizacyjnej,
5) podłoża, izolacje i warstwy wyrównawcze pod posadzki,
6) wykonanie obudów i zabudów wewnętrznych,
7) montaż glazury,
8) naprawa i przecieranie istniejących tynków,
9) roboty malarskie i posadzki,
10) montaż ścianek kompozytowych,
11) montaż nawietrzaków ściennych z funkcją grzania,
12) montaż armatury sanitarnej w pomieszczeniach sanitarnych,
13) wymiana oświetlenia w szkole na oprawy LED,
14) wymiana osprzętu elektrycznego.
22. Zamawiający wymaga, aby główne prace w budynku szkoły były wykonywane w okresie przerwy wakacyjnej lub ferii zimowych. Ponadto Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia realizowany był poza godzinami lekcyjnymi lub w sposób niezakłócający prowadzenia lekcji, pod warunkiem ustalenia takiego sposobu prowadzenia prac z Dyrektorem Szkoły Podstawowej. Jednocześnie Zamawiający zastrzega sobie prawo do wymagania od Wykonawcy realizacji robót na tzw. „dwie zmiany” lub w weekendy. Zamawiający wymaga, aby w terminie do 31.08.2024 r. Wykonawca oddał do użytku sanitariaty na pierwszym piętrze oraz sekretariat z pomieszczeniami przynależnymi na parterze budynku.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45262620-3 - Ściany nośne
4.5.5.) Wartość części: 773879,51 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1440324,75 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1953787,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1440324,75 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: VALEMON sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6252455884
7.3.3) Ulica: 3 Maja 46/9
7.3.4) Miejscowość: Sosnowiec Śląski
7.3.5) Kod pocztowy: 41-200
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1440324,75 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 13 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1746600 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2282948,15 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1746600 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Budownictwa Mostowo-Drogowego i Naprawa Budowli Inżynieryjn6ych Jacek Madziara
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8851056789
7.3.3) Ulica: Akacjowa 7
7.3.4) Miejscowość: Szczawno-Zdrój
7.3.5) Kod pocztowy: 58-310
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1746600 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 13 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1064470 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1666404 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1064470 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Embud Laskowski Usługi Budowlano-Remontowe
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8842750846
7.3.3) Ulica: Kątki 14
7.3.4) Miejscowość: Marcinowice
7.3.5) Kod pocztowy: 58-124
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Michał Bisek "Bisek Asfalt" ul. Granitowa 7, 53-311 Kostomłoty
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1064470 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 647900 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1204416 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 647900 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Embud Laskowski Usługi Budowlano-Remontowe
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8842750846
7.3.3) Ulica: Kątki 14
7.3.4) Miejscowość: Marcinowice
7.3.5) Kod pocztowy: 58-124
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Michał Bisek "Bisek Asfalt" ul. Granitowa 7, 53-311 Kostomłoty
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 647900 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2839174,32 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2839174,32 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2839174,32 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TOPATOTERA sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9691644577
7.3.3) Ulica: Floriana 7
7.3.4) Miejscowość: Knurów
7.3.5) Kod pocztowy: 44-190
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
KARIBARA Mateusz Małyjurek sp. komandytowa
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2839174,32 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 13 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 6
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1198300 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1582497,48 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1198300 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Perfect-interior Łukasz Spyrka
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8842554826
7.3.3) Ulica: Słobódzkiego 6/11
7.3.4) Miejscowość: Świdnica
7.3.5) Kod pocztowy: 58-100
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 6)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1198300 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 13 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-08-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |