„Przebudowa dróg gminnych, ulic: Jana Kochanowskiego, Mikołaja Reja, Henryka Sienkiewicza, Marii Konopnickiej w miejscowości Przytyk – III etap”
Gmina Przytyk
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00196484
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00196484/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-07 08:56
- Lokalizacja
- Przytyk, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e35335b7-c148-11ec-aa46-6a814e8de928
- Identyfikator
- 9482380424
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00196484 z dnia 2022-06-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa dróg gminnych, ulic: Jana Kochanowskiego, Mikołaja Reja, Henryka Sienkiewicza, Marii Konopnickiej w miejscowości Przytyk – III etap”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Przytyk
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223936
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Zachęta 57
1.5.2.) Miejscowość: Przytyk
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-650
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przytyk@przytyk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.przytyk.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://przytyk.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przebudowa dróg gminnych, ulic: Jana Kochanowskiego, Mikołaja Reja, Henryka Sienkiewicza, Marii Konopnickiej w miejscowości Przytyk – III etap”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e35335b7-c148-11ec-aa46-6a814e8de928
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00196484
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00025062/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.12 Przebudowa dróg gminnych ulic: Jana Kochanowskiego, Makołaja Reja, Henryka Sienkiewicza, Marii Konopnickiej w miejscowości Przytyk - III etap.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00128898/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.10.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 124472,79 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na budowie drogi gminnej ulicy Marii Konopnickiej na odcinku od km 0+000 do km 0+121,90 tj. od drogi gminnej, ulicy Juliusza Słowackiego do działki 37/3, na której usytuowany jest plac postojowy dla samochodów osobowych. Droga objęta projektem to droga pełniąca funkcję drogi dojazdowej do posesji. Projektowana budowa nie wykracza poza istniejący pas drogowy poszczególnych dróg. Na ulicy Marii Konopnickiej:
- zaprojektowano jezdnię szerokości 4,0 m;
- pobocza gruntowe ulepszone kruszywem kamiennym szerokości 0,5 m.
Nawierzchnia z kostki betonowej szarej gr. 8 cm;
Podsypka cementowo - piaskowa 1:4gr. 3 cm;
Wyrównanie istniejącej podbudowy kruszywem łamanym 31,5/63 gr. 8 cm;
Istniejąca podbudowa z kruszywa łamanego gr. 20 cm .Jezdnia w oporniku betonowym 12x25 cm ustawionym na podsypce cementowo - piaskowej na ławie z oporem z betonu C12/15.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 118845,80 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 156789,08 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 118845,80 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.P.H.U/"BRUKER" Artur Piwowarczyk
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9481253988
7.3.3) Ulica: ul. Wośnicka 96
7.3.4) Miejscowość: Radom
7.3.5) Kod pocztowy: 26-600
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-06-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 118845,79 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
| 2022-06-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |