Przebudowa chodnika wraz ze schodkami przy ul. Strzelców Bytomskich 8
Gmina Pyskowice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00196766
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00196766/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-07 10:00
- Lokalizacja
- Pyskowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9adfbefc-d751-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 9691573512
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00196766 z dnia 2022-06-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa chodnika wraz ze schodkami przy ul. Strzelców Bytomskich 8
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Pyskowice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276257593
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Strzelców Bytomskich 3
1.5.2.) Miejscowość: Pyskowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 44-120
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmpyskowice@pyskowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.pyskowice.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://e-zp.pyskowice.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa chodnika wraz ze schodkami przy ul. Strzelców Bytomskich 82.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9adfbefc-d751-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00196766
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00002618/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.21 Przebudowa chodnika wraz ze schodkami przy ul. Strzelców Bytomskich 8
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00168100/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.016.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na przebudowie chodnika wraz ze schodami w dojściu do przejścia dla pieszych przy ul Strzelców Bytomskich 8 w Pyskowicach.
2. Zakres zamówienia:
Zamówienie swym zakresem obejmuje przebudowę schodów zlokalizowanych w ciągu chodnika przy ul. Strzelców Bytomskich 8, prowadzących do przejścia dla pieszych oraz równoległego podjazdu dla osób niepełnosprawnych i wózków wraz z barierkami ochronnymi.
Z uzbrojenia podziemnego w obrębie opracowania występują:
- kanalizacja deszczowa
- kable energetyczne NN
- kable teletechniczne
- gazociąg
- wodociąg
Planowana inwestycja nie przewiduje kolizji z istniejącą infrastrukturą podziemną
Zakres robót obejmuje:
• Wykonanie nowych schodów z poręczami i chodnikiem
• Wykonanie dojazdu do przejścia dla pieszych przez osoby z wózkami i osób niepełnosprawnych
• Przebudowie krawężnika najazdowego
• Wykonanie bariery ochronnej U12a jak pokazuje rysunek zagospodarowania
• Malowania pasów przejścia dla pieszych oraz przestawienie znaku
Schody w konstrukcji :
- kostka betonowa szara grubości 6cm,
- podsypka cementowo-piaskowa 1:4 warstwa 3cm
- podbudowa zasadnicza z kruszywa łamanego 0/31,5mm o gr. 15 cm stabiliz. mech.
- opornik betonowy 10x30x100cm (stopnie)
- obrzeże betonowe 8x30x100cm (krawędź boczna schodów)
- balustrady przy schodach o wys. min.1.1m do wierzchu poręczy, część chwytna o średnicy 4,5cm ocynkowana i malowana proszkowo kolor RAL 7016
Chodnik o nawierzchni z kostki betonowej:
- kostka betonowa szara o grubości 6cm
- kostka integracyjna przy przejściu o szer. 40cm koloru żółtego
- podsypka cementowo-piaskowa o grubości 3cm
- podbudowa zasadnicza z kruszywa łamanego 0/31,5mm o grubości 15cm
stabiliz. mech.
- obramowanie chodnika obrzeże betonowe o wym. 8 x 30cm
- bariera chodnikowa U12a koloru biało czerwonego wzdłuż jezdni
Chodnik pochylnia o nawierzchni z kostki betonowej:
- kostka betonowa szara o grubości 6cm
- podsypka cementowo-piaskowa o grubości 3cm
- podbudowa zasadnicza z kruszywa łamanego 0/31,5mm o grubości 15cm
stabiliz. mech.
- obramowanie chodnika obrzeże betonowe o wym. 8 x 30cm
- balustrada przy pochylni o wys. min 1.1m do wierzchu poręczy, część chwytna o średnicy 4,5cm ocynkowana i malowana proszkowo kolor RAL 7016
Przejście dla pieszych:
- krawężnik najazdowy 15 x 22cm zakończony skosami (L i P) ułożony na ławie betonowej C12/15 z oporem co pokazane jest na rysunkach.
- malowanie pasów cienko warstwowo
- przestawienie znaku D-6 (istniejącego)
Szczegółowy zakres robót określają: dokumentacja projektowa stanowiąca załączniki nr 7a-7d oraz specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót stanowiące załącznik nr 6.
Przedmiar robót ma charakter informacyjno – pomocniczy, z uwagi na przyjętą formę wynagrodzenia ryczałtowego. Jeżeli w SWZ Zamawiający posługuje się przedmiarem robót, to dokument ten ma jedynie na celu łatwiejsze skalkulowanie wynagrodzenia Wykonawcy.
Uwagi:
1. Przed wbudowaniem materiałów, Wykonawca zobligowany jest do przedłożenia ich wraz z certyfikatami, deklaracjami użytkowymi itp. i uzyskania akceptacji Inspektora Nadzoru powołanego przez Zamawiającego.
2. Zadaniem Wykonawcy prac jest prawidłowe zabezpieczenie placu budowy, dokonanie wszelkich niezbędnych uzgodnień z właścicielami i administratorami uzbrojenia podziemnego oraz opracowanie planu BIOZ.
3. Przed przystąpieniem do robót należy wykonać ręcznie odkrywki kontrolne celem dokładnej lokalizacji urządzeń uzbrojenia podziemnego występującego w terenie.
W obrębie projektowanego zagospodarowania terenu może znaleźć się nie zinwentaryzowane uzbrojenie podziemne
4. Prace należy prowadzić w taki sposób, aby zminimalizować utrudnienia i maksymalnie skrócić czas wyłączenia chodnika z ruchu.
Gwarancja będzie zgodna z ofertą, przy czym minimalny wymagany okres gwarancji wynosi
3 lata licząc od dnia odbioru końcowego przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Podstawą prawną unieważnienia postępowania jest art. 255 pkt 1) ustawy pzp, który stanowi, że „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty”.Zgodnie z art. 222 ust. 4 ustawy pzp Zamawiający przed otwarciem ofert udostępnił na stronie prowadzonego postępowania informację o kwocie jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w wysokości 34 317,15 zł brutto.
Do wyznaczonego terminu składania ofert, tj. do dnia 03.06.2022r., do godziny 8.00 nie została złożona żadna oferta.
Z uwagi na brak ofert Zamawiający unieważnił przedmiotowe postępowanie.
| 2022-06-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |