Remont kotłowni w budynku Sądu Rejonowego w Golubiu-Dobrzyniu
Sąd Okręgowy w Toruniu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00196791
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00196791/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-07 10:08
- Lokalizacja
- Toruń, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-98d66664-c9f9-11ec-b879-9a86e5ac3946
- Identyfikator
- 9561033616
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty instalacyjne w budynkach
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00196791 z dnia 2022-06-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont kotłowni w budynku Sądu Rejonowego w Golubiu-Dobrzyniu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Sąd Okręgowy w Toruniu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000571493
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Piekary 51
1.5.2.) Miejscowość: Toruń
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-100
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.7.) Numer telefonu: (56) 61 05 566
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@torun.so.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.torun.so.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.ms.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Wymiar Sprawiedliwości
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont kotłowni w budynku Sądu Rejonowego w Golubiu-Dobrzyniu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-98d66664-c9f9-11ec-b879-9a86e5ac3946
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00196791
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00021305/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Dostosowanie kotłowni w Sądzie Rejonowym w Golubiu-Dobrzyniu do ogrzewania gazowego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00143729/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: G-351-7/22
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 162949,20 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu kotłowni w budynku Sądu Rejonowego w Golubiu-Dobrzyniu. Remont polegać będzie na: wykonaniu instalacji gazowej w pomieszczeniu kotłowni, wymianie pieca olejowego na 2 gazowe, wymianie komina, remoncie instalacji elektrycznej dla potrzeb kotłowni, demontażu zbiornika lekkiego oleju opałowego i instalacji przynależnej. Szczegółowy wykaz robót zawarto w przedmiarze robót stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z treścią art. 255 pkt 2 ustawy PZP: Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu. W niniejszym postępowaniu złożone zostały trzy oferty, z czego wszystkie podlegały odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy PZP (treść ofert niezgodna z warunkami zamówienia - załączone do formularzy ofertowych kosztorysy ofertowe nie zawierały pełnego zakresu wymaganych informacji, umożliwiających weryfikację zaproponowanej ceny oraz rozliczenie kosztorysowe za wykonane roboty budowlane).SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2022-06-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |