Zakup laptopów w ramach projektu grantowego „Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – Granty PPGR” Program Operacyjny Polska Cyfrowa na lata 2014 – 2020 w Gminie Słupca
GMINA SŁUPCA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00196935
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-06-07 10:44
- Lokalizacja
- Słupca, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6671764408
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Komputery przenośneKomputery osobiste
Wykonawcy
3 przyznane
iCOD.pl Sp. z o.o.Bielsko-Biała, PL
40 753,59 PLNiCOD.pl Sp. z o.o.Bielsko-Biała, PL
40 753,59 PLNiCOD.pl Sp. z o.o.Bielsko-Biała, PL
40 753,59 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.