„Dostawa nowych wiat autobusowych na przystanki” w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Zintegrowany transport aglomeracyjny”
Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00196983
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-06-07 10:54
- Lokalizacja
- Tarnów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8731011086
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wiaty autobusoweWiaty
Wykonawcy
4 przyznane
MM2021 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKoźmin Wielkopolski, PL
181 912,4 PLNMM2021 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKoźmin Wielkopolski, PL
20 918,78 PLNMM2021 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKoźmin Wielkopolski, PL
91 132,62 PLNMM2021 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKoźmin Wielkopolski, PL
23 336,35 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.