„REMONT DACHU Z RENOWACJĄ PODCIENIA ORAZ WYMIANA INSTALACJI ELEKTRYCZNEJ W CZĘŚCI ZABYTKOWEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ W ZWIERZNIE”
GMINA MARKUSY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00441179
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00441179/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-01 13:16
- Lokalizacja
- Markusy, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d27d4406-4b7e-4a6d-97e4-e3b4eaa099f4
- Identyfikator
- 5783106288
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlaneRoboty ciesielskieRoboty instalacyjne w budynkach
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00441179 z dnia 2024-08-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„REMONT DACHU Z RENOWACJĄ PODCIENIA ORAZ WYMIANA INSTALACJI ELEKTRYCZNEJ W CZĘŚCI ZABYTKOWEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ W ZWIERZNIE”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MARKUSY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170748123
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Markusy, 82
1.5.2.) Miejscowość: Markusy
1.5.3.) Kod pocztowy: 82-325
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.5.7.) Numer telefonu: 552394351
1.5.8.) Numer faksu: 552394352
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: markusy@data.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bipmarkusy.warmia.mazury.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://markusy.ezamawiający.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„REMONT DACHU Z RENOWACJĄ PODCIENIA ORAZ WYMIANA INSTALACJI ELEKTRYCZNEJ W CZĘŚCI ZABYTKOWEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ W ZWIERZNIE”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d27d4406-4b7e-4a6d-97e4-e3b4eaa099f4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00441179
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00572594/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont dachu z renowacją podcienia oraz wymniana instalacji elektrycznej w części zabytkowej Szkoły Podstawowej w Zwierznie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00407218
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PRG.271.3.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1138211,38 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie polega na remoncie dachu i instalacji elektrycznej zgodnie z dokumentacją projektową w części budynku SP Zwierzno pn.: „Remont dachu z renowacją podcienia oraz wymiana instalacji elektrycznej w części zabytkowej Szkoły Podstawowej w Zwierznie”
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45422000-1 - Roboty ciesielskie
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnej oferty| 2024-08-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |