Świadczenie usług geodezyjnych polegających na podziale nieruchomości oraz sporządzeniu dokumentacji do celów prawnych
Gmina Miasto Zakopane
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00197136
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-06-07 11:24
- Lokalizacja
- Zakopane, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7360007798
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi pomiaroweUsługi sporządzania map
Wykonawcy
18 przyznanych
ALMAR GEODEZJA PRAWNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
2828 PLNALMAR GEODEZJA PRAWNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
11 420 PLNPAWEŁ KALATABiały Dunajec, PL
8700 PLNJUSTYNA POLACZEKCzarny Dunajec, PL
35 000 PLNALMAR GEODEZJA PRAWNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
8340 PLNMACIEJ ĆWIEKKrzysztoforzyce, PL
16 000 PLNMACIEJ ĆWIEKKrzysztoforzyce, PL
16 000 PLNMACIEJ ĆWIEKKrzysztoforzyce, PL
16 000 PLNMACIEJ ĆWIEKKrzysztoforzyce, PL
18 000 PLNMIROSŁAW SZYSZKANowy Targ, PL
24 600 PLNPAWEŁ KALATABiały Dunajec, PL
9400 PLNMIROSŁAW SZYSZKANowy Targ, PL
3400 PLNGeoTatry usługi geodezyjne Mateusz MaciaszZakopane, PL
4500 PLNALMAR GEODEZJA PRAWNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
1478 PLNMIROSŁAW SZYSZKANowy Targ, PL
7400 PLNMIROSŁAW SZYSZKANowy Targ, PL
4400 PLNGeoTatry usługi geodezyjne Mateusz MaciaszZakopane, PL
1300 PLNGeoTatry usługi geodezyjne Mateusz MaciaszZakopane, PL
1400 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.