Wykonanie robót budowlanych przy realizacji inwestycji pod nazwą „Budowa Centrum Lokalnego „Dawny Bazar Rogatka” w Dzielnicy Praga-Południe w Warszawie”.
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga-Południe m. st. Warszawy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00197144
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00197144/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-07 11:26
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5be33e8f-c790-11ec-aa46-6a814e8de928
- Identyfikator
- 5252248481
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00197144 z dnia 2022-06-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych przy realizacji inwestycji pod nazwą „Budowa Centrum Lokalnego „Dawny Bazar Rogatka” w Dzielnicy Praga-Południe w Warszawie”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga-Południe m. st. Warszawy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015259640
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Walewska 4
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 04-022
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@zgnpragapld.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.zgnpragapld.waw.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.zgnpragapld.waw.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót budowlanych przy realizacji inwestycji pod nazwą „Budowa Centrum Lokalnego „Dawny Bazar Rogatka” w Dzielnicy Praga-Południe w Warszawie”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5be33e8f-c790-11ec-aa46-6a814e8de928
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00197144
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00017237/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.19 Budowa "Dawny Bazar Rogatka"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00140851/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 3 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/TP/Rb/22/22
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 4205143,55 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych przy realizacji inwestycji pod nazwą „Budowa Centrum Lokalnego „Dawny Bazar Rogatka” w Dzielnicy Praga-Południe w Warszawie”.
2. Celem zamówienia jest budowa Centrum Lokalnego realizującego funkcje:
1) handlowo - usługowe,
2) kulturalno - artystyczne,
3) aktywnego wypoczynku.
3. Zamawiający planuje wykonanie pełnego zakresu zamówienia obejmującego m.in:
1) wykonanie robót budowlanych na podstawie dokumentacji projektu wykonawczego Centrum Lokalne „Dawny Bazar Rogatka” w Dzielnicy Praga-Południe w Warszawie,
2) przywrócenie porządku oraz utylizację wszystkich odpadów i materiałów po wykonaniu robót budowlanych,
3) wykonanie dokumentacji powykonawczej składającej się m. innymi z kart technicznych, certyfikatów zgodności, deklaracji zgodności, certyfikatów HIC z normą PN-EN 1177:2018 lub późniejszą i instrukcji użytkowania obiektów, prób i innych niezbędnych dokumentów oraz protokołów wymaganych na polecenie inspektorów nadzoru,
4) uzyskanie bezusterkowego certyfikatu z inspekcji kontroli pomontażowej placu zabaw (ocena zgodna z normą dotyczącą wyposażenia oraz nawierzchni),
5) wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.
Zakres ten w toku negocjacji może ulec zmianie.
4. Zamawiający planuje udzielić zamówienia na podstawie projektu umowy stanowiącego załącznik nr 12 do OPiW. Klauzule umowne zawarte w ww. projekcie w toku negocjacji mogą ulec zmianie.
5. Zamawiający oświadcza, że jest uprawniony do dysponowania nieruchomością na cele budowlane zlokalizowana pomiędzy ul. Grochowską a ul. Kamionkowską w Warszawie (działka ewidencyjna nr 65, 66/1, 66/2, 66/4, 66/5, 66/6, 66/7, 66/8 z obrębu nr 3-02-06).
6. Pełen zakres robót określa projekt budowlany wykonawczy stanowiący Załącznik nr 10 do OPiW, oraz specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót, stanowiące załącznik nr 11 do OPiW.
7. Dołączone do OPiW przedmiary robót stanowiące załącznik nr 10a, mają charakter pomocniczy. Przedmiary robót nie stanowią opisu przedmiotu zamówienia, mają funkcje pomocniczą
8. Wykonawca będzie zobowiązany do zapewnienia, że udział pojazdów elektrycznych lub pojazdów napędzanych gazem ziemnym (rozumiany jako praca przewozowa obliczana w godzinach) użytkowanych przy wykonywaniu umowy wynosi co najmniej 10 % (zgodnie z art. 68 ust. 3 ustawy z dnia 11 stycznia 2018 roku o elektromobilności i paliwach alternatywnych).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione, na podstawie art. 255 pkt. 2 ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2021 r. poz. 1129 z późń. zm..; dalej: „ustawa PZP”), ponieważ wszystkie złożone wstępne oferty podlegały odrzuceniu.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4
| 2022-06-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |