Przebudowa dróg gminnych i wewnętrznych w gminie Dukla
GMINA DUKLA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00197240
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00197240/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-07 11:49
- Lokalizacja
- Dukla, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-43675163-cb96-11ec-b879-9a86e5ac3946
- Identyfikator
- 6842364450
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00197240 z dnia 2022-06-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg gminnych i wewnętrznych w gminie Dukla
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA DUKLA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440531
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Trakt Węgierski 11
1.5.2.) Miejscowość: Dukla
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-450
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetarg@dukla.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.dukla.pl//
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip.dukla.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
administracja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa dróg gminnych i wewnętrznych w gminie Dukla2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-43675163-cb96-11ec-b879-9a86e5ac3946
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00197240
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00144258/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OI.271.7.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przebudowa drogi wewnętrznej nr ewid. 989 (wykonanie nakładki asfaltowej)
w Cergowej,
2) Przebudowa drogi wewnętrznej nr ewid. 231 (wykonanie nakładki asfaltowej) w Zboiskach
3) Przebudowa drogi wewnętrznej nr ewid. 497/1 (wykonanie nakładki asfaltowej) w Zboiskach,
4) Przebudowa drogi wewnętrznej na działkach nr ew. 2302 i nr ew. 2078 w Równem,
5) Wykonanie nakładki asfaltowej na drodze wewnętrznej nr 668 w Lipowicy,
6) Wykonanie nakładki asfaltowo-bitumicznej na drodze 437 w Nadolu,
7) Przebudowa drogi wewnętrznej, wykonanie nakładki asfaltowej na drodze 2179 w Łękach Dukielskich,
8) Wykonanie nakładki asfaltowo - bitumicznej na drodze gminnej nr ewid. 926 w Teodorówce,
9) Wykonanie nakładki asfaltowej na drodze gminnej „Sośniny” nr ewid. 222 i 244 w Wietrznie,
10) Położenie nakładki asfaltowo bitumicznej na drodze gminnej działka nr ewid. 207 w Zyndranowej,
11) Przebudowa drogi gminnej ulicy Nadbrzeżnej na działkach o nr ewid. 1138/2, 3960, na części drogi 3958 oraz 3957 w Głojscach,
12) Położenie nawierzchni asfaltowej na drodze gminnej nr 104 i 210 w Chyrowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W ww. postepowaniu w terminie składania ofert, tj. do dnia 2 czerwca br. , do godz 08:00 wpłynęły dwie oferty:1) Rejon Budowy Dróg i Mostów Spółka z o.o.38-400 Krosno ul. Tysiąclecia 38, w cenie 777 698,93 zł,
2) ZPUH "Bogbud" Bogdan Wronkowicz, ul. Zielona 10, 38-480 Rymanów, w cenie 797 167,44 zł.
Zamawiający na realizację zadania przeznaczył kwotę 604 484,49 zł i nie może jej zwiększyć do kwoty najtańszej oferty.
| 2022-06-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |