„Przebudowa obiektu rekreacyjnego "Skrzynczyna" - etap II (III).”
Gmina Sędziszów Małopolski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00197331
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00197331/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-07 12:07
- Lokalizacja
- Sędziszów Małopolski, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6faacdac-d289-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 8181584373
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00197331 z dnia 2022-06-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa obiektu rekreacyjnego "Skrzynczyna" - etap II (III).”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Sędziszów Małopolski
1.3.) Oddział zamawiającego: Referat Programów Pomocowych i Zamówień Publicznych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690581979
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Sędziszów Małopolski
1.5.3.) Kod pocztowy: 39-120
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@sedziszow-mlp.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sedziszow-mlp.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/sedziszowmalopolski/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przebudowa obiektu rekreacyjnego "Skrzynczyna" - etap II (III).”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6faacdac-d289-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00197331
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00011735/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Przebudowa obiektu rekreacyjnego Skrzynczyna, etap II
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00157725/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PPiZP.271.13.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 83727,18 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn.: „Przebudowa obiektu rekreacyjnego "Skrzynczyna" - etap II (III).”
2. Zakres zamówienia obejmuje:
1) Wykonanie elementów ścieżek edukacyjnych,
2) Dostawę i montaż elementów małej architektury,
3) Dostawę i montaż figur przestrzennych,
Uwaga!
Przedmiotowe postępowanie obejmuje swoim zakresem jedynie część elementów zawartych w Dokumentacji do zgłoszenia robót budowlanych, stanowiącej Załącznik 4 do SWZ. Zakres prac objęty niniejszym zamówieniem został wyszczególniony w Przedmiarze robót stanowiących Załącznik 5 do SWZ, który ze względu na wynagrodzenie ryczałtowe stanowi element porządkujący, którego cel sprowadza się do ułatwienia wykonawcy skalkulowania ceny ofertowej.
3. Szczegółowy opis i zakres wykonania zamówienia określa: Dokumentacja do zgłoszenia robót budowlanych, Przedmiar robót oraz załączniki graficzne, które stanowią załączniki do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W dniu 30 maja 2022 r. przed otwarciem ofert, Zamawiający zamieścił na stronie internetowej prowadzonego postępowania informacje o kwocie przeznaczonej na sfinansowanie niniejszego zamówienia w wysokości 103 000,00 zł brutto.W postępowaniu wpłynęły 4 oferty, złożone przez Wykonawców:
1. WAL MAR Waldemar Marciniak Ul. 3-go Maja 56, 39-120 Sędziszów Małopolski który zaoferował cenę brutto za wykonanie zamówienia w wysokości: 127 092,83 zł
2. Grupa EPX Paweł Matera 39-205 Pustków 288, który zaoferował cenę brutto za wykonanie zamówienia w wysokości: 190 000,00 zł
3. FHU Ochał Waldemar Krzywa 45, 39-120 Sędziszów Małopolski który zaoferował cenę brutto za wykonanie zamówienia w wysokości: 128 289,00 zł
4. Przedsiębiorstwo Handlowo-Uslugowe MAAK Adrian Kozak, Kolonia Białobrzegi 9c, 21-150 Kock, który zaoferował cenę brutto za wykonanie zamówienia w wysokości: 87 989,94 zł.
W toku badania i oceny ofert oferty Wykonawców:
FHU Ochał Waldemar Krzywa 45, 39-120 Sędziszów Małopolski oraz
Przedsiębiorstwo Handlowo-Uslugowe MAAK Adrian Kozak, Kolonia Białobrzegi 9c, 21-150 Kock, zostały odrzucone.
Wobec powyższego, korzystając z art. 255 pkt. 3) ustawy Pzp , Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie o udzielenie zamówienia, ponieważ oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 127092,83 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 190000 PLN
| 2022-06-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |