Budowa sieci wodociągowej do budynków przy ul. Baworowo 97, 98, 98a i 99 w Leśnej w ramach zadania budżetowego pn.: Budowa sieci wodociągowej na terenie Gminy Leśna

Gmina Leśna

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00197417
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00197417/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-06-07 12:23
Lokalizacja
Leśna, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1a2efb6c-d807-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
6130004850
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznychRoboty w zakresie rurociągów do przesyłu wodyRoboty instalacyjne elektryczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00197417 z dnia 2022-06-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa sieci wodociągowej do budynków przy ul. Baworowo 97, 98, 98a i 99 w Leśnej w ramach zadania budżetowego pn.: Budowa sieci wodociągowej na terenie Gminy Leśna

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Leśna

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821434

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 19

1.5.2.) Miejscowość: Leśna

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-820

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: m.pawlinska@lesna.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.umlesna.nv.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://bip.umlesna.nv.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa sieci wodociągowej do budynków przy ul. Baworowo 97, 98, 98a i 99 w Leśnej w ramach zadania budżetowego pn.: Budowa sieci wodociągowej na terenie Gminy Leśna

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1a2efb6c-d807-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00197417

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00339211/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.13 Budowa sieci wodociągowej na terenie Gminy Leśna

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu państwa Podział środków nastąpił automatycznie na podstawie algorytmów (opartych na obiektywnych danych wskazanych w ustawie, w tym dotyczących zamożności) oraz danych GUS na 31 października 2021 r.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00168965/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.271.XV.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest budowa nowej sieci wodociągowej włączonej do istniejącej sieci wodociągowej ułożonej w drodze wojewódzkiej nr 393 – ul. Baworowo do budynków położonych powyżej ulicy pod numerami 97-99 w miejscowości Leśna wraz z hydrofornią i instalacją elektryczną służącą zasilaniu urządzeń elektrycznych hydroforni.
UWAGA:
Z uwagi na fakt iż w 2021 r. Gmina Leśna przeprowadziła inwestycję pn.: „Przebudowa dróg gminnych (drogi ażurowe)”, która zakresem swym obejmowała wykonanie nowej nawierzchni drogi dz. nr 420/1
i 418/3 w Leśnej z płyt ażurowych Zamawiający zastrzega, że roboty budowlane związane
z układaniem rurociągów oraz kabli energetycznych na tym obszarze należy prowadzić metodą bezwykopową. Zamawiający nie dopuszcza do naruszenia nawierzchni w/w drogi.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

45232150-8 - Roboty w zakresie rurociągów do przesyłu wody

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie zostało unieważnione z uwagi na brak ofert.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2022-06-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane