Zagospodarowanie centrum miejscowości Wola Uhruska poprzez przebudowę zabytkowych obiektów kolejowych

GMINA WOLA UHRUSKA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00197701
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00197701/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-06-07 13:17
Lokalizacja
Wola Uhruska, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-52e75451-bbcb-11ec-97c7-b646b0ba23df
Identyfikator
5651446722
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie kopania rowówRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty inżynieryjne i budowlaneRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty w zakresie kanalizacji ściekowejWymiana nawierzchni drogowejKopanie rowówRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychInne instalacje elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie centralnego ogrzewaniaRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty instalacyjne kanalizacyjneRoboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnychRoboty instalacyjne gazowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00197701 z dnia 2022-06-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie centrum miejscowości Wola Uhruska poprzez
przebudowę zabytkowych obiektów kolejowych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WOLA UHRUSKA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110197859

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Parkowa 5

1.5.2.) Miejscowość: Wola Uhruska

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-230

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski

1.5.7.) Numer telefonu: 825915003

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pretargi@wolauhruska.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: ugwolauhruska.bip.lubelskie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

ugwolauhruska.bip.lubelskie.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zagospodarowanie centrum miejscowości Wola Uhruska poprzez
przebudowę zabytkowych obiektów kolejowych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-52e75451-bbcb-11ec-97c7-b646b0ba23df

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00197701

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00014302/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Zagospodarowanie centrum miejscowości Wola Uhruska poprzez przebudowę zabytkowych obiektów kolejowych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00122673/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RRG.271.8.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje: roboty budowlane realizowane w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Zagospodarowanie centrum miejscowości Wola Uhruska poprzez przebudowę zabytkowych obiektów kolejowych”.
Inwestycja lokalizowana u zbiegu 4 ulic i parku gminnego polega na:
-przebudowie drewnianego budynku byłego dworca kolejowego na Dom Pracy Twórczej;
- przebudowie wieży ciśnień na galerię prac artystycznych powstałych podczas plenerów plastycznych w Woli Uhruskiej oraz historii linii kolejowej;
- zagospodarowaniu na cele rekreacyjne terenu przyległego poprzez likwidację pomnika z 1985 r. (żołnierzom polskim i radzieckim poległym w czasie II wojny światowej) oraz budowie w jego miejscu fontanny i ciągów pieszych, a także utwardzenie drogi wewnętrznej i parkingu.
Zamówienie obejmuje w szczególności:
W zakresie dotyczącym przebudowy byłego dworca kolejowego:
– wykonanie nowego pokrycia dachowego budynku dworca (186,9 m2) z blachy cynkowej na rąbek,
– ocieplenie stropu wełną mineralną – 136,7 m2,
– wykonanie obróbek blacharskich,
– wykonanie nowych posadzek z terakoty – 111,7 m2,
– docieplenie ścian zewnętrznych wełną mineralną (od wewnątrz) z okładzinami ścian płytą G-K – 112,5 m2,
– ściany działowe z płyt G-K na rusztach metalowych,
– rozbiórka pieców i trzonów licowanych kaflami,
– wykonanie wentylacji grawitacyjnej (kominy wentylacyjne),
– wymiana stolarki okiennej i drzwiowej,
– czyszczenie i malowanie elewacji, z częściową wymianą elementów deskowania,
– wykonanie schodów zewnętrznych oraz podjazdu dla osób niepełnosprawnych,
– wykonanie instalacji wewnętrznych: wody ciepłej i zimnej, sanitarnej, grzewczej, gazowej i elektrycznej,
– wykonanie instalacji zewnętrznych: energetyczna (WLZ), wodociągowa, kanalizacyjna, gazowa,
– opaska odwadniająca i chodnik.
W zakresie dotyczącym przebudowy wieży ciśnień:
– remont dachu (rozbiórka i wymiana elementów więźby, nowe pokrycie z blachy ocynkowanej) – 91,91 m2,
– posadzka cementowa – 22,28 m2,
– wymiana stolarki okiennej i drzwiowej, w tym odtworzenie zamurowanego okna,
– oczyszczenie i malowanie elewacji, w tym częściowa wymiana elementów drewnianych górnej części wieży,
– wymiana schodów wewnętrznych,
– malowanie ścian wewnętrznych,
– instalacja elektryczna.
W zakresie dotyczącym zagospodarowania terenu:
– rozebranie starych nawierzchni chodników (829,06 m2) i jezdni z trylinki (225,33 m2),
– rozebranie ustępu publicznego oraz pomnika,
– nawierzchnia z kostki brukowej 8 cm – 1687,36 m2,
– chodniki z kostki brukowej 6 cm – 665,97 m2,
– oświetlenie terenu,
– montaż elementów małej architektury: kosze na odpady, ławki parkowe, fontanna,
– remont ściany czołowej zejścia do piwnicy ziemnej,
– remont obudowy studni.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45112100-6 - Roboty w zakresie kopania rowów

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej

45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej

45262212-0 - Kopanie rowów

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45317000-2 - Inne instalacje elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający przed otwarciem ofert działając na podstawie art. 222 ust. 4 ustawy pzp, zamieścił na stronie internetowej prowadzonego postępowania informację o maksymalnej kwocie jaką zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia, tj.: 2141590,09 zł brutto. Wartość najniższej ceny z ofert niepodlegających odrzuceniu wynosi: 2694641,93 zł. Cena najkorzystniejszej oferty w niniejszym postępowaniu przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, Zamawiający nie może aktualnie zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2694641,93 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2694641,93 PLN

2022-06-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane