Usługa społeczna polegająca na organizacji i przeprowadzeniu kursów i szkoleń dla 197 uczniów praktycznej nauki zawodu ... – edycja 2” (X części)

Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00198022
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-06-07 14:08
Lokalizacja
Rzeszów, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
8133734188
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi edukacyjne i szkolenioweUsługi szkolenia zawodowego

Wykonawcy

10 przyznanych

KRZYSZTOF JEDNACZRzeszów, PL
18 940 PLN
Tadeusz RuchlewiczRzeszów, PL
10 499,95 PLN
SPÓŁDZIELNIA PRACY "OŚWIATA" W RZESZOWIERzeszów, PL
12 200 PLN
KRZYSZTOF JEDNACZRzeszów, PL
9490 PLN
KRZYSZTOF JEDNACZRzeszów, PL
5900 PLN
DAMIAN MAZURRzeszów, PL
8400 PLN
SPÓŁDZIELNIA PRACY "OŚWIATA" W RZESZOWIERzeszów, PL
18 940 PLN
KRZYSZTOF JEDNACZRzeszów, PL
10 900 PLN
KRZYSZTOF JEDNACZRzeszów, PL
12 900 PLN
DAMIAN MAZURRzeszów, PL
12 000 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.