Remont lokali mieszkalnych dla repatriantów” – lokal przy ul. Koszalińskiej 96/1

Gmina Karlino

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00198537
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00198537/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-06-07 20:37
Lokalizacja
Karlino, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c11a3b54-cc59-11ec-b879-9a86e5ac3946
Identyfikator
6722035436
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie instalacji elektrycznychRoboty izolacyjneIzolacja cieplnaInstalowanie centralnego ogrzewaniaRoboty instalacyjne hydrauliczneRoboty instalacyjne gazoweTynkowanieRoboty w zakresie stolarki budowlanejInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówInstalowanie sufitów podwieszanychRoboty malarskieRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00198537 z dnia 2022-06-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont lokali mieszkalnych dla repatriantów” – lokal przy ul. Koszalińskiej 96/1

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Karlino

1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Karlino

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330920475

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Jana Pawła II 6

1.5.2.) Miejscowość: Karlino

1.5.3.) Kod pocztowy: 78-230

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: karlino@karlino.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.karlino.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://bip.karlino.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont lokali mieszkalnych dla repatriantów” – lokal przy ul. Koszalińskiej 96/1

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c11a3b54-cc59-11ec-b879-9a86e5ac3946

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00198537

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00014466/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Modernizacja lokali mieszkalnych dla repatriantów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00146014/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GP.271.17.2022.JD

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje remont lokalu mieszkalnego na parterze - lokal nr 1, w szczególności, wykonanie rozbiórki ścianek działowych i postawieniu nowych, wykonanie nowych okładzin posadzek po rozebraniu istniejącej podłogi, wykonanie zabezpieczenia przeciwwilgociowego, cieplnego oraz przeciwdźwiękowego, montaż nowych podłóg, wykonanie nowych okładzin stropów i ścian, tynkowaniu i malowaniu sufitów i ścian, wymiana stolarki okiennej i drzwiowej, wymiana parapetów, wykonanie nowej instalacji elektrycznej i teletechnicznej oraz instalacji CO i CWU.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45321000-3 - Izolacja cieplna

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

45410000-4 - Tynkowanie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych

45442100-8 - Roboty malarskie

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnił postępowanie z powodu, że postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego, na podstawie art. 255 pkt 6 ustawy Pzp oraz z powodu niezłożenia żadnej oferty, na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp.
Brak zapewnienia przez zamawiającego na stronie internetowej prowadzonego postępowania pełnego, bezpośredniego i nieograniczonego dostępu do dokumentów zamówienia od dnia zamieszczenia ogłoszenia o zamówieniu w Biuletynie Zamówień Publicznych nie krócej niż do dnia udzielenia zamówienia stanowi wadę niemożliwą do usunięcia.
Zamawiający w dniu 20.05.2022r. stwierdził brak połączenia z serwerem strony internetowej prowadzonego postępowania, spowodowanym awarią sprzętu (redundacja kontrolerów macierzy dyskowej) w serwerowni Związku Miast i Gmin Dorzecza Parsęty z siedzibą w Karlinie, która nastąpiła w dniu 19.05.2022r. o godz. 14:00, co uniemożliwiło zamawiającemu zamieszczenie m.in. informacji o kwocie, jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, jak i dokonania zmian treści specyfikacji warunków zamówienia, w tym terminu składania ofert, który upłynął 23.05.2022r., na stronie internetowej prowadzonego postępowania.
Zamawiający unieważnił przedmiotowe postępowanie ze względu na jego wadę, która jest niemożliwa do usunięcia po jej stwierdzeniu, ze względu na stan zaawansowania postępowania o udzielenie zamówienia oraz jest wadą rzutująca bezpośrednio na zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.
W przedmiotowym postępowaniu nie została złożona żadna oferta.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2022-06-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane