Budowa odcinków sieci kanalizacji sanitarnej w obrębie pasa drogowego do granic nieruchomości w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Garbatka Długa”
Gmina Garbatka-Letnisko
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00199048
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00199048/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-08 10:18
- Lokalizacja
- Garbatka-Letnisko, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c03b2c93-c15f-11ec-b879-9a86e5ac3946
- Identyfikator
- 8121844959
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00199048 z dnia 2022-06-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa odcinków sieci kanalizacji sanitarnej w obrębie pasa drogowego do granic nieruchomości w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej
w miejscowości Garbatka Długa”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Garbatka-Letnisko
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223623
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Skrzyńskich 1
1.5.2.) Miejscowość: Garbatka-Letnisko
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-930
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.7.) Numer telefonu: 48 62 10 194
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@garbatkaletnisko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.garbatkaletnisko.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
gminagarbatka-letnisko.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa odcinków sieci kanalizacji sanitarnej w obrębie pasa drogowego do granic nieruchomości w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Budowa sieci kanalizacji sanitarnejw miejscowości Garbatka Długa”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c03b2c93-c15f-11ec-b879-9a86e5ac3946
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00199048
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00129683/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIB.IZP.271.1.6.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 324222,41 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest budowa sieci kanalizacji sanitarnej od studzienek sieciowych do granicy nieruchomości o łącznej dł. ok. 430 mb. zakończonych kielichem zaślepionym korkiem w miejscowości Garbatka Długa.
2) Teren objęty niniejszym zamówieniem został protokolarnie przekazany Wykonawcy głównego kolektora sanitarnego oraz ustanowiony został kierownik budowy. Pracami budowlanymi polegającymi na budowie sieci kanalizacji sanitarnej do granic nieruchomości tj. niniejszego zamówienia będzie kierował powołany już kierownik budowy głównego kolektora sanitarnego.
Zamówienie nie obejmuje robót budowlanych ujętych w dokumentacji projektowej dotyczących budowy głównego kolektora sieci kanalizacji sanitarnej. Na realizację ww. zadania przeprowadzono odrębne postepowanie o udzielenie zamówienia publicznego i wyłoniono Wykonawcę. Wykonawca niniejszego postepowania jest zobowiązany do współpracy z Wykonawcą zamówienia publicznego pn. „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Garbatka Długa”.
3) Z uwagi na fakt, iż będzie dwóch wykonawców na terenie jednej budowy zgodnie z przepisami prawa budowlanego odpowiedzialność, za kierowanie budową i koordynowanie działań zapewniających przestrzeganie podczas wykonywania robót budowlanych zasad bezpieczeństwa i ochrony zdrowia zawartych w przepisach spoczywa na kierowniku budowy.
Dlatego też Wykonawca niniejszego zamówienia zobowiązany jest na każdym etapie prowadzenia robót budowlanych w tym terminy do konsultowania, uzgadniania z kierownikiem budowy oraz wypełniania jego poleceń w celu uniknięcia konfliktu technicznego.
Prace prowadzone na kolektorze głównym przez Wykonawcę niniejszego zamówienia muszą zostać odebrane przez kierownika budowy.
4) Miejsca włączenia w budowany kolektor sanitarny muszą być objęte gwarancją celem uniknięcia konfliktu i przejmuje ją Wykonawca niniejszego zamówienia.
2. Przedmiot zamówienia szczegółowo opisuje:
- Dokumentacja projektowa
- Szczegółowe Specyfikacje Techniczne
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 1
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 398793,56 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 398793,56 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 398793,56 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Instalacyjny Janczes Artur Podymniak, Czesław Janicki, Łukasz Janicki Spółka Jawna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 670015155
7.3.3) Ulica: Chorzowska 12
7.3.4) Miejscowość: Radom
7.3.5) Kod pocztowy: 26-600
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-05-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 398793,56 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 11 miesiące
| 2022-06-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |