Modernizacja budynków komunalnych modernizacja pokrycia dachowego na budynku w Pruszkowie: cz. 1 – przy ul. Obrońców Pokoju 2. Cz. 2 – przy ul. Drzymały 4, Część 3 - przy ul. Stalowej 18 w Pruszkowie.

TBS Zieleń Miejska Sp.z.o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00199167
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00199167/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-06-08 10:44
Lokalizacja
Pruszków, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-058d0566-301f-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
Identyfikator
5341978531
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneTynkowanie

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00199167 z dnia 2022-06-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja budynków komunalnych modernizacja pokrycia dachowego na budynku w Pruszkowie: cz. 1 – przy ul. Obrońców Pokoju 2. Cz. 2 – przy ul. Drzymały 4, Część 3 - przy ul. Stalowej 18 w Pruszkowie.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: TBS Zieleń Miejska Sp.z.o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013017973

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Gordziałkowskiego 9

1.5.2.) Miejscowość: Pruszków

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-800

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@tbszm.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tbszm.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.tbszm.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Sp.z.o.o.

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja budynków komunalnych modernizacja pokrycia dachowego na budynku w Pruszkowie: cz. 1 – przy ul. Obrońców Pokoju 2. Cz. 2 – przy ul. Drzymały 4, Część 3 - przy ul. Stalowej 18 w Pruszkowie.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-058d0566-301f-11ec-a3fb-0a24f8cd532c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00199167

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00235770/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: TBS.12.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 388177,48 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

część 1 – modernizacja pokrycia dachowego na budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. Obrońców Pokoju 2 w Pruszkowie
- rozbiórki obróbek blacharskich z blachy stalowej ocynkowanej
- rozbiórki rynien dachowych i rur spustowych z blachy stalowej ocynkowanej,
- rozbiórki pokrycia dachowego z papy (do podłoża drewnianego) łącznie 4 warstwy,
- wymiany deskowania dachu z desek na styk ~ 20% powierzchni,
- montażu prefabrykowanych rynien dachowych z blachy stalowej ocynkowanej w kolorze szarym,
- montażu prefabrykowanych rur spustowych z blachy stalowej ocynkowanej w kolorze szarym,
- montażu obróbek blacharskich z blachy ocynkowanej w kolorze szarym,
- obrobienie okienek dymikowych z blachy stalowej ocynkowanej w kolorze szarym,
- pokrycia dachu blachą ocynkowaną płaską na rąbek podwójny w kolorze szarym,
- montażu rusztowań ramowych wraz z czasem pracy, montażu siatek, montażu daszków zabezpieczających,
- wywiezienia materiałów rozbiórkowych wraz z utylizacją,
- wykonania podbitek na krokwiach w celu zwiększenia wysokości o 12 cm,
- ułożenia wełny między krokwiami gr. 25 cm,
- montaż płyt GK na krokwiach,
- malowania dwukrotnego płyt GK,
- rozbiórka podstemplowania stropu klatki schodowej poddasza,
- odbicia tynków klatki schodowej na ostatnim poziomie,
- wykonania tynków klatki schodowej stropu ostatniego poziomu,
- dwukrotnego malowania uzupełnionych tynków.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.5.) Wartość części: 108553,90 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

część 2 – modernizacja pokrycia dachowego na budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. Drzymały 4 w Pruszkowie
- montaż rusztowań ramowych wraz z czasem pracy, montaż siatek i daszków ochronnych,
- rozbiórka pokrycia z papy (4 - warstwy)
- rozbiórka obróbek blacharskich, rynien i rur spustowych,
- wymiana deskowania poszycia dachowego,
- wymiana części elementów konstrukcji dachu (krokwie, kleszcze, słupy – 10%),
- montaż nowych prefabrykowanych rynien i rur spustowych z blachy ocynkowanej powlekanej w kolorze szarym,
- montaż nowych obróbek blacharskich z blachy ocynkowanej powlekanej (pas podrynnowy, pas nadrynnowy, obróbki ogniomurów, obróbki kominów, obróbki wyłazu dachowego) w kolorze szarym,
- pokrycie poszycia dachowego papą termozgrzewalną modyfikowaną SBS o grubości 5,2mm na osnowie z włókniny poliestrowej – 2 warstwy,
- utylizacja papy i innych materiałów rozbiórkowych,
- wykonanie zabudowy poddasza z płyt gipsowo-kartonowych z wykonaniem izolacji termicznej z wełny o grubości 25 cm,
- dwukrotne malowanie z gruntowaniem wykonanej zabudowy g-k.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45410000-4 - Tynkowanie

4.5.5.) Wartość części: 138037,02 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

część 3 – modernizacja pokrycia dachowego na budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. Stalowej 18 w Pruszkowie.
- rozbiórka pokrycia z papy na dachu drewnianym – 4 warstwy
- rozbiórka obróbek blacharskich z blachy stalowej ocynkowanej,
- rozbiórka rynien dachowych i rur spustowych z blachy stalowej ocynkowanej,
- wymiana deskowania dachu – powierzchnia ~ 20%,
- montaż prefabrykowanych rynien i rur spustowych z blachy stalowej ocynkowanej w kolorze szarym,
- montaż prefabrykowanych zbiorniczków przy rynnach z blachy j/w. w kolorze szarym,
- montaż obróbek blacharskich z blachy stalowej ocynkowanej w kolorze szarym,
- wykonanie obróbki wyłazu dachowego z blachy stalowej ocynkowanej,
- pokrycie dachu blachą stalową ocynkowaną płaską na rąbek podwójny w kolorze szarym,
- wykonanie rusztowań wraz z czasem pracy oraz zamontowanie siatki ochronnej i daszków
ochronnych,
- wywiezienie materiałów rozbiórkowych wraz z utylizacją,
- wykonanie podbitek na krokwiach w celu zwiększenia wysokości krokwi dachowych,
- montaż wełny mineralnej pomiędzy krokwiami z wełny mineralnej – gr. 25 cm,
- odbicie krokwi płytami GK,
- malowanie płyt GK.
Szczegółowy zakres robót będący przedmiotem zamówienia określają przedmiary robót, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45410000-4 - Tynkowanie

4.5.5.) Wartość części: 141586,56 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego Zamawiający dopuści możliwość składania ofert częściowych w odniesieniu do jednej części lub wszystkich części.
Do terminu składania ofert wyznaczonego przez Zamawiającego dot.: część 1, nie wpłynęła żadna oferta.
Mając na względzie powyższe okoliczności, unieważnienie postępowania dot.: część 1 jest zasadne i konieczne.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego Zamawiający dopuści możliwość składania ofert częściowych w odniesieniu do jednej części lub wszystkich części.
Do terminu składania ofert wyznaczonego przez Zamawiającego dot.: część 2, nie wpłynęła żadna oferta.
Mając na względzie powyższe okoliczności, unieważnienie postępowania dot.: część 2 jest zasadne i konieczne.

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego Zamawiający dopuści możliwość składania ofert częściowych w odniesieniu do jednej części lub wszystkich części.
Do terminu składania ofert wyznaczonego przez Zamawiającego dot.: część 3, nie wpłynęła żadna oferta.
Mając na względzie powyższe okoliczności, unieważnienie postępowania dot.: część 3 jest zasadne i konieczne.

2022-06-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane