[U/25/2021] Konsultacje eksperckie i wypracowanie materiałów, niezbędnych do kształtowania Polityki Zarządzania Niepełnosprawnością (...) (pełna nazwa w dokumentach zamówienia)

UNIWERSYTET OPOLSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00199698
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-06-08 13:09
Lokalizacja
Opole, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7540007179
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi doradcze w zakresie zdrowia i bezpieczeństwaUsługi w zakresie ochrony zdrowia i bezpieczeństwa

Wykonawcy

3 przyznane

ŁUKASZ ŻMUDAOpole, PL
23 400 PLN
Dorota Piechowicz-WitońOpole, PL
21 600 PLN
Agnieszka GabrukOpole, PL
23 400 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.