Wykonanie dokumentacji projektowej dla dróg położonych na terenie Gminy Morawica
Miasto i Gmina Morawica - Urząd Miasta i Gminy w Morawicy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00200069
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-06-08 14:15
- Lokalizacja
- Morawica, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6572630604
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaNadzór nad projektem i dokumentacją
Wykonawcy
9 przyznanych
DANIEL KORUSKielce, PL
10 000 PLNDANIEL KORUSKielce, PL
25 000 PLNDANIEL KORUSKielce, PL
10 000 PLNDANIEL KORUSKielce, PL
12 000 PLNDANIEL KORUSKielce, PL
15 000 PLNDANIEL KORUSKielce, PL
10 000 PLNDANIEL KORUSKielce, PL
15 000 PLNDANIEL KORUSKielce, PL
30 000 PLNDANIEL KORUSKielce, PL
12 000 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.