Remont w zakresie wydzielenia stref dostępu do pomieszczeń biurowych w pawilonach Ai B z zabezpieczeniem dostępu dla osób postronnych w budynku Sądu Rejonowego w Zakopanem przy ul. Gimnazjalnej 13
Sąd Rejonowy w Zakopanem
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00200086
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00200086/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-08 14:18
- Lokalizacja
- Zakopane, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0fc32b66-cd27-11ec-aa46-6a814e8de928
- Identyfikator
- 7361277962
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00200086 z dnia 2022-06-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont w zakresie wydzielenia stref dostępu do pomieszczeń biurowych w pawilonach Ai B z zabezpieczeniem dostępu dla osób postronnych w budynku Sądu Rejonowego w Zakopanem przy ul. Gimnazjalnej 13
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Sąd Rejonowy w Zakopanem
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000571582
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Gimnazjalna 13
1.5.2.) Miejscowość: Zakopane
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-500
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski
1.5.7.) Numer telefonu: 18-20-24-611
1.5.8.) Numer faksu: 18-20-24-602
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: srzakopane@zakopane.sr.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zakopane.sr.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.ms.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Wymiar sprawiedliwości
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont w zakresie wydzielenia stref dostępu do pomieszczeń biurowych w pawilonach Ai B z zabezpieczeniem dostępu dla osób postronnych w budynku Sądu Rejonowego w Zakopanem przy ul. Gimnazjalnej 132.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0fc32b66-cd27-11ec-aa46-6a814e8de928
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00200086
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00098759/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Dostosowanie stref dostępu do pomieszczeń biurowych w pawilonach A i B z zabezpieczeniem dostępu osób dla osób postronnych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00148285/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: A-2601-2/22
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 199800 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest remont w zakresie wydzielenia stref dostępu do pomieszczeń biurowych w pawilonach A i B z zabezpieczeniem dostępu dla osób postronnych w budynku Sądu Rejonowego w Zakopanem przy ul. Gimnazjalnej 13.
2. Zakres prac, który należy wykonać zgodnie z przedmiarem robót oraz załączonym rysunkiem obejmuje m.in.:
a) Wykonanie i montaż drzwi drewnianych zgodnie z założeniami jak na załączonym rysunku z podziałem ( zał. nr 13)
b) Drzwi wykonać na wzór istniejących w budynku sądowym, jak na załączonym zdjęciu (zał. nr 14)
c) W drzwiach należy zamontować zabezpieczenia przed dostępem osób postronnych, w ramach którego należy wykonać wszelkie niezbędne prace celem jego uruchomienia,
d) Zamontowane zabezpieczenie ma współdziałać z zamontowaną sygnalizacją pożarową w budynku,
e) Po wykonaniu prać należy wykonać wszelkie poprawki budowlane,
f) Przy wykonywaniu prac należy uwzględnić konieczność przesunięcia wyłączników, przycisków itp,
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia opisuje załącznik nr 11 do SWZ. oraz Przedmiar Robót (zał. nr 12 do SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 44221200-7 - Drzwi
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45442100-8 - Roboty malarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 245754 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 349560 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 245754 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GM INWEST Rafał Golonka Sp. J.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7361716723
7.3.3) Ulica: Droga na Antałówkę 14
7.3.4) Miejscowość: Zakopane
7.3.5) Kod pocztowy: 34-500
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-06-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 245754 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-07-31| 2022-06-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |