„Ścieżka Historyczna w granicach Obszaru Rewitalizacji w Malborku”
MIASTO MALBORK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00200190
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00200190/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-08 14:36
- Lokalizacja
- Malbork, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-775d5461-d4ef-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 5792230763
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00200190 z dnia 2022-06-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Ścieżka Historyczna w granicach Obszaru Rewitalizacji w Malborku”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO MALBORK
1.3.) Oddział zamawiającego: MALBORK
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170747827
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: PL. SŁOWIAŃSKI 5
1.5.2.) Miejscowość: Malbork
1.5.3.) Kod pocztowy: 82-200
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: e.orlowski@um.malbork.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.malbork.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.platformazakupowa.pl/pn/um_malbork1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Ścieżka Historyczna w granicach Obszaru Rewitalizacji w Malborku”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-775d5461-d4ef-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00200190
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00019044/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.13 Stworzenie zagospodarowania w formie ścieżki historycznej na obszarze rewitalizacji
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Malbork na ,+’ – rewitalizacja historycznego śródmieścia miasta Malborka w ramach RPO WP 2014-2020”.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00159494/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Na podstawie art. 305 pkt 2 ustawy PZP Zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki, jeżeli „w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty albo wszystkie oferty zostały odrzucone na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lub 5, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione”. W postępowaniu o sygn. IM.271.4.2022 opublikowanym w BZP pod nr 2022/BZP 00071169 w dn. 01.03.2022 nie wpłynęły żadne oferty i niniejsze postepowanie zostało unieważnione. Ogłoszenie o wyniku postępowania zostało opublikowane w dniu 22.03.2022 pod numerem 2022/BZP 00093841.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IM.271.7.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót na zadaniu pn, „Ścieżka Historyczna w granicach Obszaru Rewitalizacji w Malborku” w ramach projektu ”Malbork na ,+’ – rewitalizacja historycznego śródmieścia miasta Malborka w ramach RPO WP 2014-2020”.
Planowana inwestycja polega na wytyczeniu ścieżki historycznej na obszarze rewitalizacji w Malborku. Ścieżka historyczna będzie się składała z 24 punktów – przystanków wyposażonych w małą architekturę. Punkty będą lokalizowane przy istniejących ciągach pieszych w mieście. Ścieżka ma na celu wyeksponowanie istniejących zabytkowych obiektów miasta, oraz nieistniejących (niezachowanych) w formie dawnych zdjęć i informacji historycznej. Ścieżka ma pokazać miasto nowożytne z elementami średniowiecznymi. Szczegółowe rozwiązania techniczne zawiera załączona dokumentacja budowlana oraz przedmiar robót. Dopuszcza się zastosowanie rozwiązań równoważnych ( o parametrach nie gorszych niż wskazane w dokumentacji budowlanej), określonych w projekcie umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wykonawca przedłożył kosztorys wykonawczy w wys. 695.010,27 zł. brutto, bez uwzględnienia częsciowego zakresu wykonania zmaówienia, tj. tablic historycznych z funkcją fotoplastikonu, opraw oświetleniowych, ogniwa fotowoltaicznego i mechanizów w tablicach historycznych, opracowaniqa zdjęć, informacji i map.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 695010,27 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 695010,27 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2022-06-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |