"Budowa drogi leśnej Majerz Mury - II postępowanie "
NADLEŚNICTWO PIWNICZNA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00200268
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00200268/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-08 14:50
- Lokalizacja
- Piwniczna-Zdrój, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4698f378-d50e-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 7340018250
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00200268 z dnia 2022-06-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Budowa drogi leśnej Majerz Mury - II postępowanie "
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: NADLEŚNICTWO PIWNICZNA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 350545659
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Zagrody 32
1.5.2.) Miejscowość: Piwniczna-Zdrój
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-350
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.7.) Numer telefonu: 184464026
1.5.8.) Numer faksu: 184464194
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: piwniczna@krakow.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://piwniczna.krakow.lasy.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://piwniczna.krakow.lasy.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
gospodarka leśna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
"Budowa drogi leśnej Majerz Mury - II postępowanie "2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4698f378-d50e-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00200268
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00100379/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Budowa drogi leśnej Majerz Mury
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00162178/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.1.5.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1344263,33 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres projektu obejmuje budowę drogi leśnej na szlaku zrywkowym na odcinku 1191.00 mb. W zakres budowy wchodzić będzie wykonanie na całym odcinku drogi niwelety oraz jej przekroju poprzecznego, następnie wykonanie nowej podbudowy i nawierzchni, oraz uzupełnienie poboczy, jak również wyrównanie, zagęszczenie wraz z utwardzeniem z kruszywa łamanego powierzchni składów. Zakresem opracowania objęte są również budowy obiektów infrastruktury, tj. składy drewna, przepusty, oraz wodospusty. Projekt obejmuje również budowę rowów, wykonanie nowych odcinków rowów, oraz korektę skarp dostokowych drogi.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Kwota jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia wynosi 1 653 443.90 zł brutto. Cena najniższej oferty wynosi 2 343 725.84, co przekracza kwotę przeznaczoną na sfinansowanie zamówienia o 42%. Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia tej kwoty do ceny najkorzystniejszej ofertySEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2343725,84 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2689622,44 PLN
| 2022-06-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |