nadzór autorski nad systemem digitalizacji dokumentów wraz z serwisem w Szpitalu Wojewódzkim im. Św. Łukasza SPZOZ w Tarnowie.

Szpital Wojewódzki im. Św. Łukasza SP ZOZ w Tarnowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00677841
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00677841/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-12-30 13:28
Lokalizacja
Tarnów, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4d2505db-3e43-42c3-b531-a3af7b4e188e
Identyfikator
8732713732
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Systemy i urządzenia nadzoru i bezpieczeństwa

Wykonawcy

1 przyznane

IC SOLUTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPOZNAŃ, PL · lot 0
51 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00677841 z dnia 2024-12-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
nadzór autorski nad systemem digitalizacji dokumentów wraz z serwisem w Szpitalu Wojewódzkim im. Św. Łukasza SPZOZ w Tarnowie.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Szpital Wojewódzki im. Św. Łukasza SP ZOZ w Tarnowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 850052740

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Lwowska 178A

1.5.2.) Miejscowość: Tarnów

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-100

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kasia23@lukasz.med.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lukasz.med.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

nadzór autorski nad systemem digitalizacji dokumentów wraz z serwisem w Szpitalu Wojewódzkim im. Św. Łukasza SPZOZ w Tarnowie.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4d2505db-3e43-42c3-b531-a3af7b4e188e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00677841

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00587448

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

W TRYBIE ZAMÓWIENIA Z WOLNEJ RĘKI NA PODSTAWIE ART. 213 I 214 UST. 1 PKT. 1B) W ZWIĄZKU Z ART. 305 PKT. 1
Wykonawca IC Solutions jest jednym producentem i dostawcą systemu IC Pen służącego do digitalizacji dokumentacji papierowej wykorzystującej długopisy cyfrowe, ekany i tablety.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 93/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

nadzór autorski nad systemem digitalizacji dokumentów wraz z serwisem w Szpitalu Wojewódzkim im. Św. Łukasza SPZOZ w Tarnowie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 35120000-1 - Systemy i urządzenia nadzoru i bezpieczeństwa

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: IC Solutions sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 9721248717

7.3.3) Ulica: ul. Wołkowyska 19

7.3.4) Miejscowość: Poznań

7.3.5) Kod pocztowy: 61-132

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 51000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-11-27
2024-12-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi