Dostawa i montaż elementów placów zabaw, siłowni zewnętrznych oraz elementów muzycznych na terenie Gminy Śmigiel

Gmina Śmigiel

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00201082
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00201082/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-06-09 10:04
Lokalizacja
Śmigiel, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2dbc02d8-b96e-11ec-97c7-b646b0ba23df
Identyfikator
6981722462
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

Wykonawcy

2 przyznane

STEELCORE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJarosław, PL · lot 0
126 235,8 PLN
EDUCARIUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBudgoszcz, PL · lot 1
37 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00201082 z dnia 2022-06-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dostawa i montaż elementów placów zabaw, siłowni zewnętrznych oraz elementów muzycznych na terenie Gminy Śmigiel

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Śmigiel

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 411050557

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pl. Wojska Polskiego 6

1.5.2.) Miejscowość: Śmigiel

1.5.3.) Kod pocztowy: 64-030

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński

1.5.7.) Numer telefonu: 65 5180 003

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzadmiejski@smigiel.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.smigiel.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/smigiel

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa i montaż elementów placów zabaw, siłowni zewnętrznych oraz elementów muzycznych na terenie Gminy Śmigiel

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2dbc02d8-b96e-11ec-97c7-b646b0ba23df

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00201082

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00022938/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Dostawa i montaż elementów placów zabaw, siłowni zewnętrznych oraz elementów muzycznych na terenie Gminy Śmigiel

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00116901/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.2.2022.KA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 146638,87 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa i montaż elementów placów zabaw, siłowni zewnętrznych oraz elementów muzycznych na terenie Gminy Śmigiel.
2. Zamawiający zgodnie z pkt 2.6 SWZ dopuszcza możliwość składania ofert częściowych (podział na PAKIETY) według poniższych zasad:
1) PAKIET I – dostawa i montaż elementów placów zabaw i siłowni zewnętrznych,
2) PAKIET II – dostawa i montaż elementów muzycznych.
3. Oferowane przez Wykonawcę elementy wyposażenia muszą być fabrycznie nowe.
4. Zamówione wyposażenie musi być bezpieczne i trwałe oraz odporne na zniszczenie w trakcie użytkowania, jak również odporne na działanie warunków atmosferycznych.
5. Wszystkie elementy wyposażenia powinny spełniać wymogi Polskiej Normy PN EN 1176 oraz powinny posiadać certyfikaty zgodności ze wskazaną normą.
6. Wszystkie materiały techniczne muszą być dopuszczone do obrotu i powszechnego stosowania zgodnie z obowiązującym prawem, na podstawie certyfikatów zgodności CE oraz aprobat technicznych oraz muszą posiadać atesty, które dopuszczą je do użytku, o ile jest to wymagane.
7. Zamawiający dopuszcza zastosowanie materiałów i urządzeń oraz elementów wyposażenia równoważnych opisywanych w Części III SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
8. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisane przez Zamawiającego w Części III SWZ – Opis przedmiotu zamówienia jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego materiały, urządzenia i elementy wyposażenia spełniają wymagania określone przez Zamawiającego oraz powinny zostać zweryfikowane i zatwierdzone przez Zamawiającego.
9. W przypadku, gdy w Części III SWZ – Opis przedmiotu zamówienia wskazana została nazwa handlowa czy znak towarowy materiału, urządzenia lub elementu wyposażenia, to charakteryzujące tak opisany materiał, urządzenie lub element wyposażenia parametry i cechy techniczne oraz posiadane atesty i certyfikaty stanowią warunek równoważności dla rozwiązań zamiennych.
10. Dokładny zakres robót określa Część III SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. W opisie, na zdjęciach poglądowych lub w miejscach, w których zostało wskazane pochodzenie (marka, znak towarowy, producent, dostawca materiałów, norma) Zamawiający dopuszcza oferowanie materiałów równoważnych, tj. zaproponowania rozwiązań równoważnych w stosunku do opisanych, z zastosowaniem tych samych standardów technicznych i jakościowych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania zamawianej inwestycji. Poprzez pojęcie materiałów równoważnych należy rozumieć materiały gwarantujące realizację robót zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia, oraz zapewniające uzyskanie parametrów technicznych, jakościowych i użytkowych nie gorszych niż założone, a ponadto muszą to być materiały dopuszczone do obrotu i stosowania zgodnie z obowiązującym prawem.
11. Ilekroć w SWZ wraz z załącznikami przedmiot zamówienia jest opisany ze wskazaniem znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, norm które mogłyby doprowadzić do wyeliminowania lub uprzywilejowania niektórych wykonawców, to przyjmuje się, że każdemu takiemu wskazaniu towarzyszą wyrazy „lub równoważny”, a wskazanie ma charakter przykładowy i niewiążący.
12. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony został w Części III SWZ.
13. Oznaczenie przedmiotu zamówienia według wspólnego słownika zamówień CPV (dla obu części zamówienia):
- 45112723-9 – roboty w zakresie kształtowania placów zabaw.
14. Zamawiający nie określa wymagań dotyczących zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia, o których mowa w art. 95 ust. 1 ustawy PZP.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

4.5.5.) Wartość części: 116151,07 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa i montaż elementów placów zabaw, siłowni zewnętrznych oraz elementów muzycznych na terenie Gminy Śmigiel.
2. Zamawiający zgodnie z pkt 2.6 SWZ dopuszcza możliwość składania ofert częściowych (podział na PAKIETY) według poniższych zasad:
1) PAKIET I – dostawa i montaż elementów placów zabaw i siłowni zewnętrznych,
2) PAKIET II – dostawa i montaż elementów muzycznych.
3. Oferowane przez Wykonawcę elementy wyposażenia muszą być fabrycznie nowe.
4. Zamówione wyposażenie musi być bezpieczne i trwałe oraz odporne na zniszczenie w trakcie użytkowania, jak również odporne na działanie warunków atmosferycznych.
5. Wszystkie elementy wyposażenia powinny spełniać wymogi Polskiej Normy PN EN 1176 oraz powinny posiadać certyfikaty zgodności ze wskazaną normą.
6. Wszystkie materiały techniczne muszą być dopuszczone do obrotu i powszechnego stosowania zgodnie z obowiązującym prawem, na podstawie certyfikatów zgodności CE oraz aprobat technicznych oraz muszą posiadać atesty, które dopuszczą je do użytku, o ile jest to wymagane.
7. Zamawiający dopuszcza zastosowanie materiałów i urządzeń oraz elementów wyposażenia równoważnych opisywanych w Części III SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
8. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisane przez Zamawiającego w Części III SWZ – Opis przedmiotu zamówienia jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego materiały, urządzenia i elementy wyposażenia spełniają wymagania określone przez Zamawiającego oraz powinny zostać zweryfikowane i zatwierdzone przez Zamawiającego.
9. W przypadku, gdy w Części III SWZ – Opis przedmiotu zamówienia wskazana została nazwa handlowa czy znak towarowy materiału, urządzenia lub elementu wyposażenia, to charakteryzujące tak opisany materiał, urządzenie lub element wyposażenia parametry i cechy techniczne oraz posiadane atesty i certyfikaty stanowią warunek równoważności dla rozwiązań zamiennych.
10. Dokładny zakres robót określa Część III SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. W opisie, na zdjęciach poglądowych lub w miejscach, w których zostało wskazane pochodzenie (marka, znak towarowy, producent, dostawca materiałów, norma) Zamawiający dopuszcza oferowanie materiałów równoważnych, tj. zaproponowania rozwiązań równoważnych w stosunku do opisanych, z zastosowaniem tych samych standardów technicznych i jakościowych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania zamawianej inwestycji. Poprzez pojęcie materiałów równoważnych należy rozumieć materiały gwarantujące realizację robót zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia, oraz zapewniające uzyskanie parametrów technicznych, jakościowych i użytkowych nie gorszych niż założone, a ponadto muszą to być materiały dopuszczone do obrotu i stosowania zgodnie z obowiązującym prawem.
11. Ilekroć w SWZ wraz z załącznikami przedmiot zamówienia jest opisany ze wskazaniem znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, norm które mogłyby doprowadzić do wyeliminowania lub uprzywilejowania niektórych wykonawców, to przyjmuje się, że każdemu takiemu wskazaniu towarzyszą wyrazy „lub równoważny”, a wskazanie ma charakter przykładowy i niewiążący.
12. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony został w Części III SWZ.
13. Oznaczenie przedmiotu zamówienia według wspólnego słownika zamówień CPV (dla obu części zamówienia):
- 45112723-9 – roboty w zakresie kształtowania placów zabaw.
14. Zamawiający nie określa wymagań dotyczących zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia, o których mowa w art. 95 ust. 1 ustawy PZP.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

4.5.5.) Wartość części: 30487,80 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 126235,80 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 169740,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 126235,80 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Steelcore Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7922313490

7.3.3) Ulica: Ul. Kolaniki 19

7.3.4) Miejscowość: Jarosław

7.3.5) Kod pocztowy: 37-500

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-06-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 126235,80 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 37000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 37000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 37000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EDUCARIUM Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5542684799

7.3.3) Ulica: Ul. Grunwaldzka 207

7.3.4) Miejscowość: Bydgoszcz

7.3.5) Kod pocztowy: 85-451

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-06-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 37000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

2022-06-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane