Remont pomieszczeń parteru w budynku głównym Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Stanisława Staszica
Miejska Biblioteka Publiczna im. Stanisława Staszica
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00201086
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00201086/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-09 10:06
- Lokalizacja
- Lubin, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-562904ae-d209-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 6920001082
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00201086 z dnia 2022-06-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pomieszczeń parteru w budynku głównym
Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Stanisława Staszica
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejska Biblioteka Publiczna im. Stanisława Staszica
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000286781
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Odrodzenia 24
1.5.2.) Miejscowość: Lubin
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-300
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.7.) Numer telefonu: 76 746 83 90
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@mbplubin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.mbplubin.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://mbplubin.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont pomieszczeń parteru w budynku głównymMiejskiej Biblioteki Publicznej im. Stanisława Staszica
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-562904ae-d209-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00201086
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00125952/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont pomieszczeń parteru w budynku głównym Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Stanisława Staszica
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00159156/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: AD.261.1.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest „Remont pomieszczeń parteru w budynku głównym Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Stanisława Staszica”. Zamierzenie budowlane w swoim zakresie obejmuje wykonanie robót budowlanych polegających na odtworzeniu stanu pierwotnego, a niestanowiących bieżącej konserwacji, z zastosowaniem wyrobów budowlanych innych niż użyto w stanie pierwotnym.
Wykonanie robót budowlanych, polegać będzie na:
a) Remoncie pomieszczeń parteru budynku głównego, z uwzględnieniem:
a. Rozbiórki przegród budowlanych w istniejącym węźle sanitarnym,
b. Demontażu istniejących drzwi przeznaczonych do wymiany,
c. Demontażu istniejących elementów wyposażenia np. panele, wykładziny, osłony,
d. Wymianie parapetów wewnętrznych,
e. Wydzielenie pomieszczenia socjalnego z obecnej przestrzeni Wypożyczalni Książki Naukowej,
f. Dostosowaniu do wymogów ochrony przeciwpożarowej poprzez wydzielenie klatki schodowej drzwiami EIS 30,
g. Aranżacji pomieszczeń parteru
b) Przebudowie instalacji wewnętrznych:
a. Instalacji sanitarnej obejmującej:
- przebudowę instalacji węzła sanitarnego,
- doprowadzenie instalacji wodno- kanalizacyjnej do wydzielonego pomieszczenia so-cjalnego,
c) Przebudowie instalacji elektrycznej, w tym:
- wykonanie kompleksowe instalacji zasilającej 230V,
- wymiana istniejących opraw na oprawy w technologii LED, dostosowane do wymagań okre-ślających oświetlenie biurowe,
- dostosowanie instalacji komputerowej wraz z gniazdami abonenckimi do nowej aranżacji wnętrz,
- dostosowanie instalacji p.poż oraz instalacji przeciwwłamaniowej do nowej aranżacji wnętrz.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena jedynej oferty, jaka wpłynęła w postępowaniu, przekracza kwotę, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Wobec tego należy przyjąć, iż zaszły przesłanki unieważnienia postępowania polegające na tym, iż cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.Ponieważ Zamawiający nie może zwiększyć kwoty jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, postępowanie należało unieważnić.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 898483,36 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 898483,36 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
| 2022-06-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |