Wymiana stolarki okiennej w komunalnych lokalach mieszkalnych Miasta Inowrocławia
Miasto Inowrocław
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00201173
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00201173/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-09 10:23
- Lokalizacja
- Inowrocław, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a3f192eb-da66-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 5562638408
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00201173 z dnia 2022-06-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana stolarki okiennej w komunalnych lokalach mieszkalnych Miasta Inowrocławia
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Inowrocław
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350725
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: al. Ratuszowa 36
1.5.2.) Miejscowość: Inowrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 88-100
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 52 35 55 250
1.5.8.) Numer faksu: 52 35 55 233
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@inowroclaw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.inowroclaw.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://inowroclaw.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wymiana stolarki okiennej w komunalnych lokalach mieszkalnych Miasta Inowrocławia2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a3f192eb-da66-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00201173
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00021736/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Wymiana okien w budynkach komunalnych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00171221/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZZP.271.1.20.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wymiana stolarki okiennej (69 szt.) w komunalnych lokalach mieszkalnych Miasta Inowrocławia.Wykaz stolarki okiennej do wymiany określa zał. nr 2a do specyfikacji warunków zamówienia.
Zakres robót obejmuje:
1) demontaż stolarki okiennej drewnianej przeznaczonej do wymiany i jej utylizacja,
2) montaż nowych okien PCV z profili min. 5-komorowych, z szybą o współczynniku przenikalności min. k=1,0, w kolorze białym;
3) montaż w każdym oknie nawiewnika o przepływie powietrza 40m3/h;
4) montaż wewnętrznych i zewnętrznych parapetów PCV (kolor biały);
5) obróbka murarska.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
4.5.5.) Wartość części: 73850,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wymiana stolarki okiennej (74 szt.) w komunalnych lokalach mieszkalnych Miasta Inowrocławia, w tym:Wykaz stolarki okiennej do wymiany określa zał. nr 2b do specyfikacji warunków zamówienia.
Zakres robót obejmuje:
1) demontaż stolarki okiennej drewnianej przeznaczonej do wymiany i jej utylizacja,
2) montaż nowych okien PCV z profili min. 5-komorowych, z szybą o współczynniku przenikalności min. k=1,0, w kolorze białym;
3) montaż w każdym oknie nawiewnika o przepływie powietrza 40m3/h;
4) montaż wewnętrznych i zewnętrznych parapetów PCV (kolor biały);
5) obróbka murarska.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
4.5.5.) Wartość części: 79290,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena oferty z najniższą ceną na cz. I zamówienia przekracza środki przeznaczone na realizację zamówienia (cz. I. - 85.000,00 zł. ), a nie można ich zwiększyć do ceny tej oferty.
Postępowanie zostaje unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2021 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2021 r. poz. 1129 z późn. zm.).
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena oferty z najniższą ceną na cz. II zamówienia przekracza środki przeznaczone na realizację zamówienia (przeznaczono cz. II - 90.000,00 zł), a nie można ich zwiększyć do ceny tej oferty.
Postępowanie zostaje unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2021 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2021 r. poz. 1129 z późn. zm.).
| 2022-06-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |