Remont drogi gminnej nr 160612W w miejscowościach Tworki i Justynówka na terenie Gminy Jasieniec
GMINA JASIENIEC
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00201231
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00201231/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-09 10:34
- Lokalizacja
- Jasieniec, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4a5e82fa-c143-11ec-b879-9a86e5ac3946
- Identyfikator
- 7971945741
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00201231 z dnia 2022-06-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi gminnej nr 160612W w miejscowościach Tworki i Justynówka na terenie Gminy Jasieniec
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA JASIENIEC
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223729
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Warecka 42
1.5.2.) Miejscowość: Jasieniec
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-604
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.7.) Numer telefonu: 048 661 35 70
1.5.8.) Numer faksu: 048 661 35 81
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: jasieniec@jasieniec.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://jasieniec.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://jasieniec.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont drogi gminnej nr 160612W w miejscowościach Tworki i Justynówka na terenie Gminy Jasieniec2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4a5e82fa-c143-11ec-b879-9a86e5ac3946
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00201231
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00021230/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Remont drogi gminnej w miejscowościach Tworki i Justynówka
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00129148/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RG.271.9.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1235238,37 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remont drogi gminnej o numerze 160612W , o szerokości pasa jezdni 5 m: - długość odcinka drogi – 1492 mb, - szerokość nawierzchni pasa jezdnego drogi: 5 m (2 x 2,5 m), łączna powierzchnia pasów jezdnych 7460,00 m2.
- pobocza: 2x1 m.
Na odcinku o długości 430 mb nastąpi wymiana podbudowy drogi oraz nawierzchni, natomiast na pozostałym odcinku ( 1062 mb) wymiana nawierzchni. Nawierzchnia drogowa na całej długości 1492 mb zostanie wzmocniona siatką przeciwspękaniową. Przekrój drogi na odcinku 430 mb: podbudowa betonowa o gr. 15 cm, podbudowa tłuczniowa o gr. 20 cm i warstwa z betonu asfaltowego o gr. 7 cm; nowa nawierzchnia, wykonana z mieszanek mineralno-bitumicznych o grubości 4 cm (ścieralna), warstwa wiążąca z betonu asfaltowego o grubości 5 cm, warstwa wyrównawcza z betonu asfaltowego o grubości 5cm. Przekrój drogi na odcinku 1062 mb: nowa nawierzchnia, wykonana z mieszanek mineralno-bitumicznych o grubości 4 cm (ścieralna), warstwa wyrównawcza z betonu asfaltowego o grubości 5 cm. Docelowy rodzaj odwodnienia: rowy odwadniające, przepusty wraz z oczyszczeniem o średnicy fi 0,6 m i fi 0,8 m w ilości 30m oraz wykonaniem nowych przepustów z rur PEHD o średnicy fi 0,4 m w ilości 84 m.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.Zamawiający przed otwarciem ofert udostępnił na stronie internetowej prowadzonego postępowania informację o kwocie, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. W postępowaniu wpłynęły 3 oferty. Cena najtańszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1670534,86 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2501959,27 PLN
| 2022-06-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |