Przebudowa drogi w Ujeźdźcu położonej na dz. nr: 290/5, 291/1 i części działki 309/1

Gmina Paczków

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00201317
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00201317/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-06-09 10:55
Lokalizacja
Paczków, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-af2bfc90-d59d-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
7532377915
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00201317 z dnia 2022-06-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi w Ujeźdźcu położonej na dz. nr: 290/5, 291/1 i części działki 309/1

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Paczków

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531412906

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Paczków

1.5.3.) Kod pocztowy: 48-370

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL523 - Nyski

1.5.7.) Numer telefonu: 774316772

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wzp@paczkow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.paczkow.bip.net.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.paczkow.bip.net.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi w Ujeźdźcu położonej na dz. nr: 290/5, 291/1 i części działki 309/1

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-af2bfc90-d59d-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00201317

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00033627/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Przebudowa drogi w Ujeźdźcu położonej na dz. nr: 290/5, 291/1 i części działki 309/1

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00162350/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.27.271.9.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia:
Roboty ziemne
Mechaniczne wykonanie koryta na całej szerokości głębok. 40 cm – 3528 m2
Nawierzchnie
Wykonanie i zagęszczenie mechaniczne warstwy odsączającej w korycie lub na całej szer. drogi- grubość warstwy po zagęszczeniu 10 cm – 3528 m2
Podbudowa z kruszywa naturalnego, tłucznia kamiennego- 31,5 mm - 63 mm- warstwa dolna o grubości po zagęszczeniu 20 cm – 3528 m2
Nawierzchnia z kruszywa naturalnego , klińca 4mm-31 mm- warstwa górna – grubość po zagęszczeniu 10 cm – 3528 m2
Odwodnienie
Regulacja pionowa studzienek dla kratek ściekowych ulicznych 1 sztuka
Korytka ściekowe z prefabrykatów betonowych na podsypce cementowo piaskowej szer. 35 cm – 57m
Zjazdy na drogi gruntowe oraz grunty rolne 13 szt.- środki kwalifikowane
Mechaniczne wykonanie koryta na całej szerokości głębok. 40 cm – 91m2
Wykonanie i zagęszczenie mechaniczne warstwy odsączającej w korycie lub na całej szer. drogi- grubość warstwy po zagęszczeniu 10 cm – 91m2
Podbudowa z kruszywa naturalnego, tłucznia kamiennego- 31,5 mm - 63 mm- warstwa dolna o grubości po zagęszczeniu 20 cm – 91m2
Nawierzchnia z kruszywa naturalnego , klińca 4mm-31 mm- warstwa górna – grubość po zagęszczeniu 10 cm
Zjazdy na posesje 7 szt. środki kwalifikowane
Mechaniczne wykonanie koryta na całej szerokości głębok. 40 cm – 78m2
Wykonanie i zagęszczenie mechaniczne warstwy odsączającej w korycie lub na całej szer. drogi- grubość warstwy po zagęszczeniu 10 cm – 78m2
Podbudowa z kruszywa naturalnego, tłucznia kamiennego- 31,5 mm - 63 mm- warstwa dolna o grubości po zagęszczeniu 20 cm – 78m2
Nawierzchnia z kruszywa naturalnego , klińca 4mm-31 mm- warstwa górna – grubość po zagęszczeniu 10 cm – 78m2

Szczegóły zawarte są w dokumentacji projektowej stanowiącej załącznik nr 6 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie unieważniono na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych z dnia 11 września 2019 r. (jednolity tekst ustawy – Dz. U. z 2021 r. poz. 1129 z poźn. zm), ponieważ oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierzył przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia tj. 211.417,85 zł. Cena najkorzystniejszej oferty wyniosła 352.344,42 zł, okres gwarancji 36 miesięcy.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 352344,42 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 667391,06 PLN

2022-06-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane